فیلم و موزیک

واکنش احسان کرمی به حواشی حضورش در عروسی ساسی ماکن! + فیلم

عروسی ساسی مانکن با احسان کرمی وی در گفت وگویی درباره حضورش در مراسم عقد گفت: اینکه به عروسی رفته ایم یک موضوع شخصی است و توضیحی در این مورد نمی دهم.

احسان کرمی بازیگر و مجری که سال ها از تلویزیون محروم بود چندی پیش در مراسم ازدواج ساسی شرکت کرد. اخبار را ادامه دهید پاسخ احسان کرمی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

عروسی ساسی مانکن با احسان کرمی

واکنش احسان کرمی

عروسی ساسی مانکن با احسان کرمی
فیلم واکنش احسان کرمی واکنش احسان کرمی به عروسی ساسی مانکن

واکنش احسان کرمی به حضورش در عروسی ساسی مانکن

احسان کرمی در گفتگو با آرش نصیری در لایو اینستاگرام درباره حضورش در مراسم عروسی ساسی مانکن گفت: اینکه ما به عروسی رفتیم یک موضوع کاملا شخصی است و در این مورد توضیحی به هیچکس نمی دهم.

او ادامه داد: واقعاً نیازی به توضیح ندارم. مدت ها به دلیل یک سری ناکامی در برخی مسائل سعی کردند برای من حاشیه درست کنند و با این مشکل کنار بیایند.»

فیلم واکنش احسان کرمی به عروسی ساسی مانکن

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله عروسی ساسی مانکن با احسان کرمی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا