تکنولوژی

وام مشاغل خانگی 1401 ؛ شرایط و نحوه بازپرداخت مشخص شد

وام مشاغل داخلی 1401 و شرایط بازپرداخت آن مشخص شد. حجم وام مشاغل خانگی 100 میلیون تن است. برای جزئیات بیشتر این خبر با سایت خبری آرادهمراه باشید.

سامانه مشاغل خانگی توسط وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی راه اندازی شد. در این سامانه وزارت تعاون 100 میلیون تن به داوطلبان خوداشتغالی اختصاص می دهد. شرایط اخذ این وام و نحوه بازپرداخت آن نیز مشخص شده است که در ادامه به تفصیل به آن می پردازیم.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

وام مشاغل خانگی 1401 چه نوع وامی است؟

وام 100 میلیون تومانی مشاغل خانگینوعی قرض الحسنه محسوب می شود. این وام 4 درصد سود دارد و فقط به افراد خاصی تعلق می گیرد.

متقاضیان این خدمات بانکی برای اطلاع از لیست مشاغل مشمول 1401 وام مشاغل خانگی به سایت وزارت کار مراجعه کنند. mkh.mcls.gov.ir بازدید کنید.

بر اساس آخرین اخبار میزان وام مشاغل داخلی 100 میلیون تن اعلام شده است که در قالب قرض الحسنه در اختیار افراد واجد شرایط قرار می گیرد. حداکثر مدت بازپرداخت در تسهیلات انفرادی 84 ماه معادل 7 سال می باشد.

وام مشاغل خانگی برای کدام مشاغل است؟

ابتدا باید تعریف تکلیف را بدانیم. مشاغل خانگی مجموعه ای از مشاغل هستند که برای خروج از خانه و انجام کار در خانه مجبور نیستید آنها را انجام دهید. لیست مشاغل واجد شرایط دریافت وام مشاغل خانگی یا وام خوداشتغالی منتشر شد. این فهرست شامل مشاغل مختلف از صنایع دستی گرفته تا برنامه نویسی و بازی های رایانه ای است.

وام مشاغل خانگی برای کدام مشاغل است؟

خلاصه ای از وام های مسکن 1401 به شرح زیر است:

تحقیقات، طراحی لباس و عروسک، صنایع کشاورزی، نرم افزار و رسانه آنلاین، بازی های رایانه ای، هنرهای حجمی، هنرهای صوتی، صنعت نساجی، قالی بافی و قالی بافی، ابزارسازی سنتی، صنایع دستی چرم، نجاری و حصیری، طراحی صنایع دستی کاغذ و نقاشی سنتی، تولید کاشی و سرامیک، صنایع دستی دریایی، صنایع دستی سنگ، محصولات قرضی، فعالیت های ماهیگیری.

وام 1401 مشاغل خانگی

ثبت نام وام مسکن

متقاضیان ثبت نام در سامانه مشاغل خانگی باید به mkh.mcls.gov.ir بازدید کنید. برای ثبت نام باید اطلاعاتی مانند اطلاعات شخصی، تحصیلات، درخواست شغلی، مهارت ها و مجوزهای کسب شده را وارد کنید. پس از تکمیل اطلاعات، کد در اختیار متقاضی قرار می گیرد.

طرح پس از ثبت در سامانه مشاغل خانگی ابتدا توسط دستگاه اجرایی مربوطه بررسی و در صورت تایید برای اخذ مجوز به تعاون، کار و مددکاری اجتماعی استان ارسال می شود. در صورت نیاز به تغییر طرح، با ارسال پیامک و پیام در سامانه به داوطلب اطلاع داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد وام مشاغل خانگی چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات با سایت خبری آراددر میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا