فیلم و موزیک

والیبال بازی کردن کارکنان شرکت پست با بسته های مردم! [+فیلم و عکس]

فیلم منتشر شده توسط رها کردن بسته های پستی و کارگران پست والیبال بازی می کنند با بسته های مردم پس از اختلاف با شرکت تیپاکس، این امر تأثیر گسترده ای داشت.

می‌توانید ویدیویی از کارکنان پست که بسته‌ها را به مردم پرتاب می‌کنند را ببینید. اخبار را ادامه دهید در شرکت پست والیبال بازی می کند با مجله خبری آرادهمراه باشید.

کارگران پست والیبال بازی می کنند

  • رها کردن بسته های پستی
کارگران پست والیبال بازی می کنند
فیلم پرتاب بسته های پستی، پرتاب بسته های افراد شرکت پست

ارسال بسته از شرکت پست

در این ویدئو که به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، کارکنان پست به روشی عجیب شبیه به بازی والیبال بسته ها را برای مردم بارگذاری می کنند. چند روز پیش کارمندان تیپاکس این روش را امتحان کردند! می توانید ادامه دهید فیلم پرتاب بسته های پستی به این نگاه کن

فیلم بازی والیبال شرکت پست با بسته های مردمی

اخبار بیشتر:

از شرکت شما تا انتهای مقاله کارگران پست والیبال بازی می کنند ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا