تکنولوژی

واتساپ قابلیت استفاده از یک حساب کاربری در دو گوشی را آزمایش می کند

بر اساس گزارش های منتشر شده، واتس اپ در نظر دارد ویژگی جدیدی را در اختیار کاربران قرار دهد که در آن یک حساب کاربری می تواند همزمان در دو گوشی مختلف فعال باشد. این ویژگی احتمالا به زودی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

به گزارش سرویس خبری فناوری و فناوری آراد نیوزو به نقل از وب سایت WABetainfo، قابلیت چند دستگاهی یا همان قابلیت استفاده همزمان از این پیام رسان در چهار دستگاه در اختیار کاربران این اپلیکیشن قرار گرفته است. اما در گزارشی که اخیرا منتشر شده، آمده است که این بار کاربران می توانند از حساب کاربری خود در دو گوشی به طور همزمان استفاده کنند. این در حالی بود که قبلاً فقط برای اتصال به حساب WhatsApp کاربران از تلفن استفاده می شد.

با استفاده از این قابلیت، اگر کاربران از یک گوشی وارد حساب کاربری واتس اپ خود شوند، چت های آنها به صورت خودکار و ایمن در دستگاه دوم کپی می شود. علاوه بر این، این ویژگی در حین همگام سازی تاریخچه چت، پیامی را برای کاربران نمایش می دهد.

با توجه به اینکه این قابلیت در نسخه بتای 2.22.15.13 واتس اپ برای اندروید کشف شد، هنوز زمان انتشار عمومی آن مشخص نیست. اما به نظر می رسد این قابلیت می تواند برای کاربران بسیار مفید باشد و واتس اپ را به یک اپلیکیشن پیام رسان محبوب در جهان تبدیل کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا