فیلم و موزیک

هیدتاکا میازاکی باس مورد علاقه خود در الدن رینگ را معرفی کرد

هیدتاکا میازاکی، رئیس استودیو FramSoft و سازنده بازی Elden Ring، اخیراً در مورد بیس مورد علاقه خود در Alden Ring و دلیل انتخاب آن صحبت کرده است.

شاید همه بازیکنان Elden Ring حداقل یکی از باس های زیادی را در بازی داشته باشند که تجربه سرگرم کننده ای با آن داشتند. حتی اگر بارها و بارها او را شکست می دادند، گاهی اوقات واقعاً عصبانی و ناامید می شدند. هیدتاکا میازاکیمدیر عامل استودیوی بازی سازی فراسافتور و کارگردان متفکر بازی نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در اظهاراتی اخیر از رئیس مورد علاقه خود در آلدن رینگ صحبت کرده است.

بر اساس گزارش ایکس باکس وایر ژاپن که توسط IGN ترجمه شده است، میازاکی Starscourge Radahn را به عنوان باس مورد علاقه خود معرفی می کند. این بازی ساز معروف دلیل انتخاب این بیس را طراحی جذاب آن به عنوان یک شخصیت در The Lands Between می داند. میازاکی همچنین از جشنواره ای یاد می کند که رادان را احاطه کرده است.

میازاکی گفت: تصمیم گیری سخت است، اما باید بگویم که رادان شخصیت مورد علاقه من در بازی است. او واقعاً مرا به عنوان یک قهرمان و البته جایگاه جشنواره رادهن جذب می کند من هم دوست دارم “در مواجهه با این باس می توانید احساس واقعی جشن و شادی را همزمان با طیف بی نظیری از غم و تنهایی احساس کنید.”

میازاکی به کارگردانی اولدن رینگ

میازاکی گفت: «هیچ یک از اعضای تیم زمانی که رادان برای اولین بار این ایده را مطرح کرد، آن را جدی نگرفتند. حالا شاید جالب به نظر برسد که این بیس به شخصیت مورد علاقه او تبدیل شده است. میازاکی بیس مورد علاقه خود را بعد از رادان، گادریک، رایکارد و Lord of Blasphemy ارائه می کند. او همچنین از Caria Manor’s Twelve Finger Spider به عنوان یکی از طرح های مورد علاقه خود در بازی یاد می کند. البته او گفت که هنوز نگران این موجود است و عصبی است.

میازاکی به مصاحبه خود با Xbox Wire Japan ادامه می دهد می گوید: “دست عنکبوت یکی از طرح های مورد علاقه من در بازی. این چیزی است که شما حتی نمی خواهید به آن نگاه کنید. خیلی ترسناک و عجیب است. نمی دانم راه غلبه بر این ترس، مواجهه مستقیم با آن و شکست دادن آن است یا خیر. اما من از آن دسته بازیکنانی بودم که وقتی این موجودات را دیدم با خودم گفتم: “ای یکی از این عنکبوت ها” و بلافاصله مسیر را عوض کردم!».

Starscourge Radahn در Alden Ring

بازی Elden Ring در حال حاضر بر روی پلتفرم ها در دسترس است پلی استیشن 5، سری ایکس باکس ایکس | سری ایکس باکس اس، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و تجربه رایانه شخصی. این بازی اکشن نقش آفرینی توانسته در نقد آراد نیوز امتیاز 9.5 از 10 را کسب کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا