فیلم و موزیک

همکاری موجانگ و BBC برای عرضه محتویات Frozen Planet 2 در Minecraft

Mojang در همکاری جدید خود با BBC Earth قصد دارد جهان هایی را با الهام از مستند Minecraft Frozen Planet 2 توسعه دهد.

BBC Earth تصمیم گرفته است با Mojang در Minecraft همکاری کند تا مخاطبان بین سنین مختلف را پس از عرضه مستند Frozen Planet 2 گرد هم بیاورد. نسخه آموزشی Minecraft میزبان پنج دنیای جدید با الهام از این مستند برای بازیکنان خواهد بود. هر یک از این دنیای Minecraft از پخش سیاره یخ زده 2 الهام گرفته شده است که دارای مناظر چشم نواز و منابع آموزشی مبتنی بر مکانیک بازی است تا به مخاطبان جوان کمک کند تا اطلاعات بیشتری در مورد محتوای مستند کسب کنند.

Minecraft که به عنوان یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ شناخته می شود و در بین مخاطبان جوان بسیار محبوب است، نسخه آموزشی کمتر شناخته شده ای دارد که به طور خاص برای ارائه محتوای آموزشی و علمی طراحی شده است. این نسخه در واقع با هدف کمک به فراگیران برای یادگیری موضوعات مختلف از طریق بازی منتشر شد و تیم موجانگ معتقد است که می توانند از آن برای انجام مسئولیت خود برای ایجاد دنیایی بهتر استفاده کنند.

در همکاری جدید بین BBC Earth و Mojang، محتوای الهام گرفته شده از مستند Frozen Planet 2 در نسخه آموزشی Minecraft با پشتیبانی از 26 زبان زنده و برنامه های آموزشی اضافی برای معلمان برای آموزش دانش آموزان در مورد مناطق یخ زده زمین و آب در دسترس خواهد بود. تغییرات.learn air همچنین، برای کسانی که می‌خواهند محتوای Frozen Planet 2 را خارج از نسخه آموزشی تجربه کنند، Mojang این ساخت‌ها را از طریق فروشگاه Minecraft به صورت رایگان در نسخه Bedrock در دسترس قرار می‌دهد.

دو خرس قطبی در دنیای یخ زده Minecraft

بازیکنان می توانند انتظار داشته باشند که این بیلدها مناطق یخ زده ای را که در آخرین مستند BBC Earth به نمایش گذاشته شده است، تجربه کنند. با این حال، این دنیاها فقط برای اکتشاف نیستند، در عوض بازیکنان می توانند برای اولین بار ساختارها را از منظر یک حیوان کاوش کنند. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند کنترل یک پنگوئن یا یک خرس قطبی را در دست بگیرند و زندگی آنها را مشاهده کنند. علاوه بر این، بازیکنان می توانند نقش یک محقق یا مستندساز را در این مجموعه ها ایفا کنند. هر بیلد چالش های آموزشی متفاوتی برای بازیکنان خواهد داشت که تکمیل هر کدام بین 10 تا 15 دقیقه زمان می برد. موجانگ قصد دارد علاوه بر آموزش به افرادی که این ساخت‌ها را تجربه می‌کنند، نسل‌های جوان و بزرگ‌تر از بینندگان را برای تماشای مستند سیاره یخ‌زده 2 گرد هم بیاورد و آنها را تشویق کند تا هر هفته درباره موضوعی متفاوت صحبت کنند.

الیزابت وایت، تهیه کننده سری Frozen Planet 2، درباره همکاری با Minecraft گفت: «یکی از چیزهای بزرگ در مورد دنیای طبیعی، قدرت آن در جذب و جذب مخاطبان پیر و جوان است. ما از همکاری با Minecraft در این بخش بازی ویدیویی آموزشی هیجان‌زده هستیم که به جوانان اجازه می‌دهد تا با داستان‌های الهام‌گرفته از این مستند از طریق بازی تعامل داشته باشند و از طریق محتوای آموزشی بیشتر درباره چالش‌های این زیستگاه‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنند.»

اولین قسمت از مستند سیاره یخ زده 2 در تاریخ 20 شهریور (11 شهریور) پخش شد. قسمت هایی از این مستند هر هفته منتشر می شود و جهان های یخ زده الهام گرفته از آنها در ماین کرافت نیز از امروز به نسخه آموزشی و فروشگاه اضافه می شود. در انتها می توانید ویدیوی محتوای Frozen Planet 2 در Minecraft را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو آپارات

نظر شما در مورد آخرین اخبار بازی چیست؟ آنها را با تیم آراد نیوز و دیگران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا