فیلم و موزیک

همسر رضا رویگری : هیچ کس حاضر نبود یک روز کنار رضا باشد من ۸ سال کنارش بودم!!

پس از انتشار ویدئوی خبری از رضا رویگری، بحث هایی برای حفظ این بازیگر مطرح شد تارا کریمی همسر رویگری او در یک گفتگو در مورد آن صحبت می کند.

دوشنبه شب 4 اردیبهشت بود که انتشار فیلم رضا رویگری از آسایشگاه کهریزک برای طرفداران و علاقه مندانش خبرساز شد. با تارا نیوز بیشتر بخوانید کریمی و رضا رویگری با مجله خبری آرادهمراه باشید.

تارا کریمی همسر رویگری

همسر رضا رویگری بازیگر

تارا کریمی همسر رویگری
همسر رضا رویگری بازیگر همسر رضا رویگری

همسر رضا رویگری

تارا کریمی همسر رضا رویگری پس از خبرساز شدن خبر حضور این بازیگر پیشکسوت در آسایشگاه کهریزک در گفتگوی تلفنی با یکی از شبکه های اینترنتی تلویزیونی ضمن گلایه از ارزیابی ها از نحوه برخوردش با این هنرمند گفت که 8 سال از عمرش را سپری کرد پرستار رویگردان شد.

تارا کریمی گلایه کرد: این 8 سالی که الان مدعی هستید کجا بودید؟ بهترین روزهای زندگی ام را صرف مراقبت از رضا کردم. هیچکس به کمک ما نیامد و همه گفتند تو بهترین تصمیم را گرفتی.

وی در پایان گفت: این ویژگی ما ایرانی هاست و تا زمانی که کشور به نتیجه نهایی نرسد، وخامت اوضاع را درک نمی کنیم. مصاحبه های آقای رویگری را ببینید، او از وضعیت زندگی 5 ساله خود می گوید. من به نتیجه علاقه دارم، همین.

تارا با او باشد یا نباشد و هرکسی می‌تواند به این هنرمند کمک کند، نه فقط در حرف و بیان، خود آقای رویگری گفته اگر این وعده‌های خانه‌سازی محقق شد، امروز باید شهر داشته باشند!

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله تارا کریمی همسر رویگری ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا