تکنولوژی

همسر رضا رویگری او را در خانه سالمندان رها کرد [+فیلم]

به تازگی خبر آزادی رضا رویگری از آسایشگاه همسرش جنجال زیادی به پا کرده است. رضا رویگری بازیگر سینمای ایران در مصاحبه ای در آسایشگاه کهریزک گفت که همسرش نزدیک به یک هفته است که او را در آسایشگاه رها کرده و هیچ ارتباطی با دوستان و آشنایان نداشته است. این مقاله را دنبال کنید.

رضا رویگری متولد ۶ آذر ۱۳۲۷ بود که فعالیت هنری خود را به عنوان بازیگر و خواننده سینما و تلویزیون آغاز کرد و در ۲۳ سالگی برای اولین بار روی صحنه رفت و با خوانندگی به شهرت رسید. او به عنوان تنها فرزند خانواده، مدتی به درخواست پدرش که مردی نامقدس بود، در حوزه علمیه تحصیل کرد. رویگری در سال 1348 در سن 23 سالگی به خانم خجسته کیا (کارگردان) که به دنبال یک بازیگر خوش صدا بود، معرفی شد و برای اولین بار در تئاتر شروع به کار کرد. سپس در سال 1352 در سریال چنگک بازی کرد و تا انقلاب در کنار کار تئاتر در سریال لحظه به ایفای نقش پرداخت.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

گفتنی است وی با سرود «ایران ایران» (الله الله) در اوایل انقلاب در سال ۱۳۵۸ با فیلم «عقاب ها» به شهرت رسید.

جزئیات آزادی رضا رویگری از آسایشگاه همسرش

گفتنی است رضا رویگری ازدواج ناموفق داشت که حاصل آن تولد پسری به نام کیارس رویگری متولد 1353 بود که پس از ازدواج اول در سن 67 سالگی در سال 1391 برای تارا کریمی زن می گیرد. 24 ساله و در خارج از کشور به مدلینگ مشغول است. درست 9 ماه بعد از ازدواج رضا رویگری هنگام شستن دست و صورتش دچار حمله قلبی شد و روی زمین افتاد.

مدتی پس از ماجرای رها شدن رضا رویگری در آسایشگاه، او در ویدئویی از هوادارانش درخواست کمک کرد و در آن ویدئو از وضعیت جسمانی خوبی گفت؛ اما در هفته ای که همسرش او را در پرورشگاه رها کرد، نتوانست با دوستان و آشنایانش ارتباط برقرار کند و اقامتش در پرورشگاه مانند زندان بود و روحیه او را به شدت تضعیف می کرد. در زیر ویدئوی منتشر شده از این بازیگر را در آسایشگاه مشاهده می کنیم:

رضا رویگری تاکنون چندین بار به دلیل بیماری خود در بیمارستان بستری و تحت درمان بوده است.

لطفا نظرات خود را در مورد خبر آزادی رضا رویگری از همسرش در خانه سالمندان با سایت خبری آرادو سایر کاربران در قسمت نظرات به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا