ساختمان

همایش‌نما، ساختمان پایدار و ساختمان ایمن، شهر ایمن آذر ۱۴۰۱ برگزار می‌شود – مجله آراد

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران ضمن تاکید بر اهمیت نما، مسائل پایداری و ایمنی در شهر تهران از همکاری مجله خبری آراددر برگزاری همایش نما و طراحی داخلی، ساخت و ساز پایدار و ساخت و ساز ایمن در شهر ایمن خبر داد. .

به گزارش مجله خبری آراد، حامد سلیمی مدیرکل حوزه معماری و شهرسازی شهرداری تهران در اولین جلسه شورای سیاست گذاری با سعید ظریف مدیرعامل مجله خبری آرادگفت: ایمن سازی ساختمان های شهر، هویت بخشی به آنها از طریق ضوابط طراحی نما. و همچنین پایداری ساختمان ها از مهم ترین دغدغه های شهرداری تهران است. لذا با توجه به کیفیتی که مجله خبری آراددر برگزاری و برگزاری همایش های مختلف دارد، شهرداری تهران امسال در نمایشگاه و همایش طراحی نما و داخلی، اصطبل ساختمان و ساختمان ایمن که از 18 تا 21 آذرماه در بستان برگزار می شود، شرکت خواهد کرد. نابارا، آهسته

سلیمی در ادامه اظهار داشت: شهرداری تهران از تمام اختیارات خود برای اطلاع رسانی موضوعات و موضوعات همایش استفاده خواهد کرد.

وی افزود: شهرداری تهران از شرکت های دانش بنیان فعال در صنعت ساختمان برای حضور در همایش دعوت به عمل می آورد. شرکت های خصوصی و انبوه سازان بخش خصوصی و شهرداری ها از 22 ولسوالی نیز در این کنفرانس اشتراک خواهند داشت.

مدیر ارشد مدیریت «معماری و شهرسازی» شهرداری همچنین از ارائه خدمات در قالب میز خدمت به سازندگان و معماران خبر داد.

شایان ذکر است که در اولین جلسه شورای سیاستگذاری معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران با مجله خبری آراد، مجید نادری معاون اداره کل معماری و شهرسازی، مرجان میری معاون ساختمان معاونت معماری و شهرسازی شهرداری و حمید سوری، مدیر روابط عمومی اداره کل معماری و شهرسازی تهران در خصوص ارتقای نما و هویت شهری، پایداری و ایمنی ساختمان‌ها در شهر تهران گفتگو کردند.

مجله خبری آرادتاکنون همایش های مختلفی در زمینه نما، ساختمان های پایدار و ساختمان های ایمن برگزار کرده است که مورد استقبال شهرداری تهران و سایر شهرها و طراحان و سازندگان قرار گرفته است.

محورهای اصلی این کنفرانس اقلیم، آسیب شناسی نمای ساختمان، معماری اسلامی، میراث شهری و توسعه پایدار، ملاحظات طراحی و اجرا در تولید ساختمان های پایدار، مروری بر مصالح و فناوری های ساختمانی و جایگاه آنها در معماری پایدار، مکان ایمنی / HSE در برندسازی شرکت های ساختمانی، فناوری ها و تجهیزات جدید ایمنی ساخت و ساز و ایمنی شهری.

از طرفی در کنار سخنرانی ها، پنل های تخصصی در تمامی موضوعات کنفرانس با حضور کارشناسان حرفه ای برگزار می شود.

لازم به ذکر است در خرداد ماه سال جاری مجله خبری آراداولین همایش نما و طراحی داخلی، ساختمان پایدار و ساختمان ایمن شهر ایمن را در اصفهان برگزار کرد، هفته گذشته دومین همایش سازندگان و طراحان در تبریز با همکاری شهرداری های این شهرها . در روزهای 28 و 29 شهریور ماه این همایش با همت شهرداری این شهر در مشهد برگزار می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا