فیلم و موزیک

هشدار نینتندو به دارندگان سوییچ بابت گرمای هوا

نینتندو به کاربران کنسول سوییچ هشدار داده است که از این دستگاه در دمای بالای تابستان استفاده کنند.

با افزایش بی سابقه دمای هوا در بسیاری از نقاط جهان، نینتندو به مشتریان دستی خود توصیه می کند که از این دستگاه بازی در مکان های بسیار گرم استفاده نکنند.

ژاپن اخیرا گرم ترین ماه ژوئن را در تاریخ این کشور تجربه کرد. دمای هوا در شهر توکیو به بیش از 35 درجه سانتیگراد رسید و در برخی از مناطق شهر ایشیساکی در استان گانما از 2.40 درجه سانتیگراد گذشت. این موج گرمای خطرناک بخش‌های زیادی از قاره اروپا، چین و سواحل مرکزی و غربی ایالات متحده را نیز تحت تأثیر قرار داد.

نینتندو اکنون پیام جدیدی از حساب پشتیبانی ژاپنی خود در توییتر منتشر کرده است و به دارندگان نینتندو سوییچ توصیه می کند از این دستگاه در دمای بالای 35 درجه استفاده نکنند. نینتندو همچنین از کاربران خواست که از مسدود نشدن دریچه های کنسول اطمینان حاصل کنند.

«اگر کنسول نینتندو سوییچ در مکانی استفاده شود که دما بالا باشد، دمای قسمت‌های داخلی کنسول نیز ممکن است افزایش یابد. بنابراین از این دستگاه در مکانی استفاده کنید که دمای آن بین 5 تا 35 درجه سانتیگراد یا 41 تا 86 درجه فارنهایت باشد. همچنین در صورت مسدود بودن ورودی و خروجی هوا ممکن است دمای داخلی دستگاه افزایش یابد. پس به تهویه مناسب این دو قسمت دستگاه خود توجه کنید.

هشدار نینتندو به دارندگان سوییچ بابت گرمای هوا

نینتندو اخیرا یک سرویس اشتراک برای تعمیر کنسول های معیوب سوییچ در ژاپن راه اندازی کرده است. این سرویس که Wide Care نام دارد به کاربران این امکان را می دهد که کنسول بازی خود را شش بار به صورت رایگان توسط متخصصان معتبر نینتندو با مبلغ ۲۰۰ ین (معادل ۱.۵۰ دلار آمریکا) یا ۲۰۰۰ ین (۱۵ دلار) در ماه تعمیر کنند. آنها در طول سال به آن دسترسی دارند. کنسول های بازی نینتندو سوییچ و نینتندو سوییچ لایت، کنترلرهای Joy-Con، داک استیشن سوییچ و شارژرهای این دستگاه ها از جمله موارد تحت پوشش این اشتراک هستند.

مشترکین می توانند از تعمیرات دستگاه های الکترونیکی خود تا سقف 100000 ین (738 دلار آمریکا) استفاده کنند. علاوه بر بلایای طبیعی، خسارات آب و سایر خسارات تصادفی از دیگر مواردی است که تحت پوشش این اشتراک قرار می گیرد. مشترکین این سرویس نیز مجبور به پرداخت هزینه ارسال دستگاه خود نخواهند بود. هنوز مشخص نیست که این سرویس در مناطقی غیر از ژاپن عرضه خواهد شد یا خیر.

نظر کاربران آراد نیوز در این مورد چیست؟ شما می توانید نظر خود را با ما و دیگران در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا