تکنولوژی

هدیه رمضان 1401 همراه اول [مکالمه رایگان]

هدیه ماه مبارک رمضان 1401 با اولین برای مشترکین خود، فرصت مکالمه رایگان و شرکت در قرعه کشی 30 جایزه 10 میلیون تنی اعلام شد. به مطالب خوب ادامه دهید.

همراه اول هر ساله به مناسبت ماه مبارک رمضان مزایایی را برای مشترکین خود در نظر می گیرد که به صورت هدیه برای همراه اول ماه مبارک رمضان ارائه می شود. و امسال هدیه رمضان 1401 همراه اول شامل تماس رایگان و جوایز ده میلیون تومانی اعلام شده است.

خرید زمین در گلبهار مشهد

هدیه ماه مبارک رمضان 1401 با تلفن همراه اول: فرصتی برای تماس رایگان با پنج شماره همراه اول

به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول طرح ویژه ای را برای ماه مبارک رمضان در نظر گرفته است که شامل تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول می شود. امسال با فعال شدن طرح ویژه ماه مبارک رمضان، اولین و بزرگترین اپراتورهای تلفن همراه کشور می توانند این ماه پر فضیلت را جشن بگیرند.

هدیه رمضان 1401 همراه اول

مشترکین برای استفاده از طرح بسته مکالمه همراه اول ماه مبارک رمضان 1401 آنها باید با شماره گیری کد دستوری “10 ستاره، 43 ستاره مربع” طرح را فعال کنند. ضمناً با پرداخت تنها 4900 تن می توانند در این مدت با 5 شماره همراه اول تماس نامحدود داشته باشند.

شرایط ثبت نام برای برخورداری از تماس نامحدود با پنج شماره همراه اول در هدیه همراه اول ماه مبارک رمضان

هیچ محدودیتی برای ثبت 5 شماره وجود ندارد. به گونه ای که مشترکین می توانند هر 5 شماره را از لحظه ورود به طرح همراه اول ماه مبارک رمضان ثبت کنند و یا به مرور شماره مورد نظر خود را وارد کنند. مشترکین موبایل ابتدا باید به این موضوع توجه کنند پس از وارد کردن 5 عدد امکان تغییر شماره وجود ندارد.

در صورتی که یکی از 5 شماره سیم کارت با مواردی مانند «تخلیه بار»، «وقفه دوطرفه»، «وقفه» یا «غیرفعال» مواجه شود، امکان افزودن آن به لیست وجود نخواهد داشت و پیغام «خط غیرعادی» خواهد بود. برای مشترکین ارسال شود تا با شماره دیگری جایگزین شود.

30 جایزه ده میلیون تومانی در طرح هدیه ماه مبارک رمضان 1401 همراه اول

در طرح ویژه ماه مبارک رمضان با اول، 30 جایزه 10 میلیون تومانی برای مشترکین شرکت کننده در نظر گرفته شده است. نتایج جوایز بعد از پایان ماه مبارک قرعه کشی خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. برای جزئیات بیشتر باید منتظر اخبار جدیدتر باشیم.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد بسته مکالمه همراه اول ماه مبارک رمضان 1401 چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید.

منبع: mci

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا