فیلم و موزیک

نیم نگاه بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

اگر می دانید که تیم چهار نفره آراد نیوز در بازی جدید Teenage Mutant Ninja Turtles با دشمنان چه خواهد کرد، ویدیوی جدید آراد نیوز را از دست ندهید.

افراد کمی هستند که با لاک پشت های نینجا جهش یافته نوجوان آشنا نباشند. دنیای این شخصیت های دوست داشتنی به اندازه ای بزرگ است که چه طرفدار فیلم، برنامه های تلویزیونی و یا حتی کمیک باشید، خاطراتی با چهار لاک پشت نینجا جهش یافته نوجوان دارید. این شخصیت های دوست داشتنی در بازی های ویدیویی نیز طرفداران زیادی دارند.

سری بازی های Teenage Mutant Ninja Turtles ساخته شد، در همین حال بازی Beat-em-up Teenage Mutant Ninja Turtles توانست توجه بسیاری از گیمرها را به خود جلب کند. از نسخه های بیت مپ و اسکرول جانبی که برای آرکید منتشر شد تا بیت مپ های سه بعدی برای کنسول های نسل هفتم و هشتم.

مقاله مرتبط:

  • نقد و بررسی بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge

سال 2020 بود که Dotemu با همکاری سگا نسخه جدیدی از بازی city riot را به ما ارائه کرد و توانست طرفداران زیادی را راضی کند. پس از موفقیت این بازی، Dotmo تصمیم گرفت تا یک بازی به یاد ماندنی رزمی em-up بسازد و آن چیزی جز Teenage Mutant Ninja Turtles نبود. کمپانی Dotemu وظیفه ساخت این بازی را به استودیو Tribute محول کرد. تیمی از اعضای سابق یوبی‌سافت که روی بازی بیت‌آپ Scott Pilgrim vs کار می‌کنند. جهان: بازی جواب داد. سازندگان با طراحی پیکسلی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge به نوعی توانستند گرافیک بازی را به نسخه سگا این سری نزدیک کنند. ما در آراد نیوز تصمیم گرفتیم با میثم، رضا و مریم از دنیای رنگارنگ این بازی دیدن کنیم و به جنگ با دشمنان برویم.

در ادامه شما را به تماشای پیش نمایش بازی Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder’s Revenge دعوت می کنیم.

برای حمایت از ما، ویدیو را در یوتیوب تماشا کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا