تکنولوژی

نماینده مجلس مخالفان صیانت را تفاله‌های آمریکا لقب داد

مخالفان دفاع دوباره آزرده شدند. این بار از نماینده دامگان. پیش از این نمایندگان مجلس در حمایت از طرح دفاع به مخالفان این طرح توهین کردند.

طرفداران پرونده او در تلاش هستند تا رونوشت واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. توجه به این نکته ضروری است که به وضوح می توان دید که تعداد مخالفان طرح دفاعی بسیار بیشتر از تعداد موافقان این طرح است. علاوه بر مخالفان زیاد این طرح در بین مردم از جمله کارشناسان و صاحبان مشاغل مجازی، تعداد زیادی از نمایندگان مجلس مخالف طرح حمایتی را می توان مشاهده کرد. در این صورت هرگونه توهین طرفداران دفاع به مخالفان دفاع، توهین به قشر وسیعی از جامعه است.

قیمت روز گوشی در بازار ایران

مخالفان از زباله های آمریکایی دفاع می کنند

علی اکبر علیزاده نماینده دامگان در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از نحوه مدیریت طرح دفاعی توسط رئیس مجلس مخالفان مخالف دولت را “آشغال آمریکایی” خواند. وی در نطق شفاهی خود در جلسه علنی مجلس گفت:

مقام معظم رهبری در اولین دیدار خود با نمایندگان مجلس در خرداد 1395 مجلس یازدهم را انقلابی توصیف کردند و از نمایندگان خواستند که فضای مجازی لجام گسیخته و متروک را به عنوان اولویت مهم قانونی کنند.

نماینده دامگان در ادامه پرواز، طرح دفاعی را به جنگ صفین تشبیه کرد و گفت:

مجلس شورای اسلامی پس از دو سال در جنگ شبه صفین در فضای مجازی لجام گسیخته به خیمه معاویه رسید. ترفندهای لیبرال ها، آن تفاله های آمریکا در بیرون و تلاش شیعیان در داخل.آنها از قرآن جعلی، تهمت و تهمت برای طرح قانونی سازی فضای مجازی استفاده کردند و این طرح بسیار مهم را که دلیل اصلی تعرض دشمنان به ارزش های مردم و ایران اسلامی است، رد کردند.

سخنگوی دامگان از سوی دیگر طرح دفاعی را هدر دادن آمریکا خواند

نماینده دامگان در ادامه سخنان خود، انتقال طرح دفاعی به شورای عالی فضای مجازی با تصمیم رئیس مجلس را زیر سوال برد:

وی گفت: آقای کلیباف رهبری شما در دفاع از این طرح مورد سوال طرفداران این ملت است. قبل از اینکه خیلی دیر شود، سقوط را متوقف کنید. مردم می گویند مجلس انقلاب جایی برای آن نگذاشته است هزینه های اجتماعی پولی به او نداد و به دلیل تضاد منافع از میدان گریخت. تاریخچه پرتاب توپ به زمین بدون مالک شورای عالی فضای مجازی این یکی از آنها است.

طرفداران دفاع در برابر مخالفان دفاع

همانطور که می دانیم این اولین بار نیست که مخالفان طرح دفاع از این گونه تفاسیر آزرده خاطر می شوند. پیش از این مهرداد ویس کرمی، رئیس کمیسیون مشترک در توییتی مخالفان طرح حفاظتی را سگ هایی با قلاده بلند خوانده بود. کامنتی که منجر به عذرخواهی و توضیح او بابت این توهین شد.

نماینده مخالف این دفاع را تفاله آمریکایی خواند

یکی دیگر از اعضای کمیسیون مشترک در شهریور 1400 مخالفان این طرح را افرادی خواند که در دشمن پازل بازی می کند و آزادگانی هستند که فساد و فحشا ایجاد می کنند.

سخنگوی دامغان نیز در ادامه سخنان خود درباره طرح پدافند فضای مجازی را آتش سوزان تعبیر کرد و گفت:

خداوند بر درجات شهید حاج همت بیفزاید. شخصی از او پرسید که چگونه می توان خط دشمن را در شب عملیات پیدا کرد که او پاسخ داد: ببینید کجا آتش دشمن بیشتر است، آنجا خط مقدم است. آیا آتشی بزرگتر و بزرگتر از فضای مجازی اشغال شده توسط دشمن وجود دارد که جوانان و نوجوانان را به خاک و خون کشید؟

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد توهین به حامیان طرح دفاع در برابر مخالفان دفاع چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت نظرات با سایت خبری آراددر میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا