فیلم و موزیک

نمایش ویرایشگر محتوا در تریلر فصل اول بازی Age of Empires 4

تیم سازنده Age of Empires 4 تریلر جدیدی از ابزار ویرایش محتوا و بخش Ranked Seasons بازی منتشر کرده است.

فصل اول Age of Empires 4 با نام Festival of Ages در زمان نامعلومی در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت. با وجود اینکه تاریخ شروع این فصل هنوز تایید نشده است، اما در میان جدیدترین اخبار بازی، باخبر شدیم که استودیوی World’s Edge و کمپانی Relic Entertainment تمامی ویژگی های آن را با جزئیات کامل شرح داده اند. با مشاهده تریلر جدید می توانید اطلاعات بیشتری از فصل اول بازی به دست آورید.

دانلود از آپارات

ویرایشگر محتوا یکی از عناصری است که نسخه بتای آن در فصل اول Age of Empires 4 در اختیار بازیکنان قرار خواهد گرفت.این ابزار که برای مسابقات شخصی سازی شده طراحی شده است به شما امکان می دهد نقشه بسازید، تغییراتی در قسمت های خاص و غیره ایجاد کنید. تیم سازنده بازی تعدادی رسانه نیز طراحی کرده است و به زودی تمامی ابزارهای ویرایش را در طول پخش زنده بررسی و به نمایش خواهند گذاشت.

بازیکنان در فصل اول Age of Empires 4 می توانند در بخش فصل های رتبه بندی شده به رقابت بپردازند و به سطوح بالاتری برسند. علاوه بر این، گیمرها می توانند با شرکت در رویدادهای فصلی و چالش برنده جوایز شوند. تغییرات عمده برای تعادل بیشتر بازی، همراه با میانبرهای بهبود یافته، چالش جدید Art of War: Advanced Combat و کارت MegaRandom نیز در طول فصل Festival of Ages در راه است. طرفداران می توانند منتظر جزئیات بیشتری در روزهای آینده باشند. پس وب سایت آراد نیوز را دنبال کنید تا آخرین اخبار بازی را با شما به اشتراک بگذاریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا