فیلم و موزیک

نمایش مبارزهای جدید در ویدیو آغازین بازی Exoprimal

به تازگی ویدیوی کوتاهی از گیم پلی Exoprimal منتشر شده است که در آن شاهد رونمایی از جنگنده های جدید اکسو هستیم.

Capcom نسخه آزمایشی Exoprimal را برای برخی از کاربران منتخب منتشر کرد که منجر به انتشار عکس‌ها و ویدیوهای زیادی در اینترنت شد. گیم اسپات به تازگی ویدیویی از قسمت افتتاحیه بازی منتشر کرده است که در آن شاهد رونمایی از پنج جنگنده جدید Exo هستیم. جنگنده های اکسو در واقع جنگنده هایی هستند که هر کدام زره و تجهیزات منحصر به فردی دارند و بازیکنان می توانند هر کدام از آنها را برای انجام وظایف مختلف در نبرد انتخاب کنند.

در نمایش های قبلی بازی Exoprimal شاهد رونمایی چند جنگنده اکسو بودیم. اکنون در ویدیوی جدید می توانیم با آنها بیشتر آشنا شویم. Nimbus و Skywave دو جنگنده پشتیبانی هستند که اولی دو سلاح در هر دو دست دارد و می تواند با استفاده از اسکیت به سرعت در اطراف محیط حرکت کند. در همین حال، Skywave می تواند با باله های خود پرواز کند و وارد نبردهای هوایی شود. دو اگزوفایتر بعدی موراسامه و کریگر هستند که در رده تانک قرار دارند.

موراسام در واقع یک سامورایی سنگین است که یک کاتانای بزرگ در اختیار دارد. کریگر به عنوان اگزوفیتر بعدی تانک می‌تواند موشک‌های کوچکی را به سمت دشمن شلیک کند و یک تفنگ گاتلینگ بزرگ برای شلیک مداوم دارد. پنجمین exofitter Barrage است که در رده حمله قرار می گیرد و از کمان دستی و مواد منفجره مختلف استفاده می کند.

با وجود انتشار این ویدیو، Capcom هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد این نبردهای جدید منتشر نکرده است. بازی Exoprimal قرار است در سال 2023 بر روی پلتفرم رایانه های شخصی، کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس منتشر شود. Xbox Series S منتشر خواهد شد. به گفته کپکام، این بازی رایگان نخواهد بود و علیرغم تاکید زیاد بر نبردهای دایناسورها، هیچ ارتباطی با سری محبوب Dino Crisis ندارد.

دانلود ویدیو آپارات

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم آراد نیوز و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا