فیلم و موزیک

نمایش درخت مهارت قهرمان های Gotham Knights در تریلری جدید

در یک تریلر جدید، استودیو برادران وارنر. در مونترال درخت مهارت شخصیت گاتهام نایتز را به نمایش گذاشت.

وب سایت IGN در ادامه پوشش خود از Gotham Knights، ویدئوی جدیدی منتشر کرد که در آن استودیوی WB Games Montreal درخت مهارت این شخصیت را نشان می دهد. هر شخصیت Gotham Knights علاوه بر لباس‌ها و تجهیزات منحصربه‌فرد، چهار درخت مهارت متفاوت خواهد داشت. کسب مهارت های مختلف می تواند توانایی های آنها را تغییر دهد. در همین راستا پاتریک ریدینگکارگردان بازی می‌گوید: «این مهارت‌ها با کسب XP و کسب امتیاز توانایی همراه با وابستگی‌ها و پیش‌نیازهایی که معمولاً در یک بازی نقش‌آفرینی اکشن مشاهده می‌کنید، باز می‌شوند».

همانطور که قبلاً تأیید شد، اگر بازیکنان انتخاب کنند قهرمانی را که کنترل می کنند تغییر دهند، پیشرفت آنها ادامه خواهد یافت. ردینگ افزود: «اگر تصمیم به تغییر کاراکترها دارید، هنوز امتیاز کافی برای رفتن به منو و استفاده از آنها خواهید داشت. شما آنجا خواهید بود و هر مهارتی [به قهرمانان] تعیین می کند شما می توانید کل درخت مهارت را مشاهده کنید. “شما می توانید تصمیم بگیرید که به چه چیزی می خواهید دسترسی داشته باشید.”

دانلود ویدیو آپارات

بنابراین اگر می خواهید Batgirl بیشتر بر روی مبارزات جالب و قدرت هک یک به یک تمرکز کند یا نایت وینگ مهارت های مبارزاتی خود را افزایش دهد، می توانید مهارت مناسب را انتخاب کنید. سپس استودیوی توسعه، درخت مهارت جدید شخصیت Red Hood به نام Revenge را معرفی کرد. پیش از این در تریلر، دو درخت مهارت Marksman و Brawler برای این شخصیت معرفی شده بود.

پاتریک ردینگ درباره درخت مهارت انتقام رد هود می گوید: «درخت مهارت انتقام اساساً خشم رد هود را از بسیاری جهات منعکس می کند. او می‌تواند با این مهارت‌ها به شخصیتی قدرتمند تبدیل شود. بنابراین، مهارت‌های درخت در مورد استفاده از ویژگی‌های شخصیتی کلاه قرمزی و تجسم آن‌ها است، به او اجازه می‌دهد ترسناک‌تر شود و آسیب بیشتری به انواع خاصی از دشمنان وارد کند که از درون آنها عصبانی است.”

بازی Gotham Knights

چهارمین درخت مهارت برای چهار شخصیت Knighthood نام دارد که پس از تکمیل یک نکته کلیدی داستان در دسترس بازیکنان قرار می گیرد. با این حال، کسب مهارت های مختلف از این درخت نیازمند چالش های کامل است. در واقع با انجام چالش ها، بازیکنان می توانند مهارت هایی را برای حرکت و حرکت در محیط شخصیت های Gotham Knights کسب کنند، مانند توانایی پرواز و استفاده از پهپاد برای Batgirl. تیم سازنده بار دیگر تایید کرده است که برای باز کردن مهارت های هر درخت نیازی به پیشرفت در داستان با همه شخصیت ها نیست. فقط یک داستان به سادگی قفل درخت مهارت Knighthood را برای هر چهار شخصیت باز می کند.

Momentum Abilities حملات خاصی هستند که با ترکیب خاصی از فشار دادن دکمه انجام می شود. این توانایی ها با انجام چالش ها در دنیای بازی به دست می آیند و با توانایی های معمولی تقویت می شوند. به عنوان مثال، Beat Down یک توانایی Momentum برای Batgirl در نظر گرفته می شود، اما او می تواند آن را با توانایی های دیگر در درخت مهارت خود تقویت کند. در این صورت، او می تواند به طور موثرتری به دشمنان آسیب برساند. بنابراین قبلاً نمی توانست این کار را انجام دهد.

شخصیت Nightwig در بازی Gotham Knights

علاوه بر این، تیم سازنده بازی Gotham Knights اعلام کرد که به طور کلی پیشروی در داستان و مأموریت‌های دستگیری شرورها، بخش بزرگی از درخت مهارت را باز می‌کند. اما برای باز کردن همه این قفل ها، انجام ماموریت ها و انتخاب بازیکن در روند داستان بسیار مهم است.

در نهایت، کارگردان بازی گفت: «فکر می‌کنم بازیکنان این کار را انجام می‌دهند و احتمالاً باید با هم همکاری کنند تا از مهارت‌های شوالیه‌های گاتهام بیشترین بهره را ببرند. ما می‌دانیم که بازیکنان کلاس‌های توانایی را همانطور که آنها را در درخت‌های مهارت مرتب کرده‌ایم انتخاب می‌کنند. زیرا آنها در مورد هر توانایی هیجان زده هستند، اما هم افزایی زیادی بین این درختان مهارت وجود دارد. علاوه بر این، باید آنها را امتحان کنید تا بفهمید کدام یک را دوست دارید.”

نبرد با Batgirl در بازی Gotham Knights

بازی Gotham Knights قرار است در سوم آبان ماه سال جاری بر روی پلتفرم رایانه های شخصی و کنسول های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد.

در نهایت می توانید نظرات خود را در مورد اخبار بازی Gotham Knights و نمایش جدید آن با تیم آراد نیوز در میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا