تکنولوژی

نمایشگاه E3 2022 به طور کامل لغو شد!

خرید بلیط هواپیما از سافامارکت

انجمن نرم افزارهای سرگرمی (ESA) به عنوان برگزار کننده E3 سالانه، رسما اعلام کرده است که امسال خبری از E3 2022 نخواهد بود. Electronic Entertainment Expo (E3) که به اختصار E3 نامیده می شود، بزرگترین رویداد بازی ویدیویی است و قرار بود در ژوئن امسال برگزار شود. اما در نهایت به طور کامل لغو شد. با دی جی همراه باشید

چرا E3 2022 لغو شد؟

خبر لغو E3 2022 توسط مقامات ESA در بیانیه‌ای به IGN‌ رسما تایید شد. اگرچه هیچ توضیحی برای این تصمیم ارائه نشده است، ESA می گوید که قصد دارد یک سال مرخصی بگیرد تا بتواند بهتر برای آینده آماده شود و تابستان آینده قوی تر بازگردد.

در بیانیه رسمی ESA آمده است:

ما تمام انرژی و منابع خود را برای ارائه یک تجربه فیزیکی و دیجیتالی عالی برای E3 تابستان آینده اختصاص خواهیم داد. اکسپو 2023 جامعه بازی، رسانه و صنعت را به روشی کاملاً جدید و با یک تجربه تعاملی دوباره متحد خواهد کرد.

برای کسانی که نمی دانند، لازم به ذکر است که E3 2022 قبلاً برنامه ریزی شده بود که برای اولین بار از زمان شیوع همه گیری کووید-19 به صورت حضوری برگزار شود. اما بعداً برنامه تغییر کرد و گفته شد که E3 2022 مانند سال 2021 یک رویداد آنلاین خواهد بود تا اینکه در نهایت به شکلی کاملاً عجیب و غیر منتظره برگزاری E3 در سال 2022 به طور کامل لغو و از دستور کار خارج شد.

E3 2019
E3 2019 آخرین دوره ای بود که این نمایشگاه به صورت حضوری برگزار شد.

به نظر می رسد ESA می خواهد یک رویداد فیزیکی واقعی در مقیاسی که E3 همیشه داشته است برگزار کند و علاقه ای به اجرای آنلاین نمایش ندارد. بنابراین آماده شدن برای چنین رویدادی زمان بر است. رویدادهایی مانند E3 در سال های اخیر به شدت تحت تأثیر همه گیری کووید-19 قرار گرفته است، زیرا برگزارکنندگان مجبور بودند آنها را به صورت آنلاین میزبانی کنند و امکان برگزاری رویدادها به صورت شخصی وجود نداشت. در همین حال، بسیاری از شرکت‌های شرکت‌کننده از E3 و دیگر نمایشگاه‌های تجاری بزرگ خارج شدند و ترجیح دادند محصولات خود را به صورت جداگانه و آنلاین ارائه کنند.

باید دید که آیا E3 2023 می تواند این نمایش بزرگ را به روزهای اوج خود بازگرداند یا خیر. البته اگر برگزارکنندگان تصمیم خود را تغییر ندهند و تا آن زمان نمایشگاه را لغو نکنند!

نظر شما در مورد لغو E3 2022 چیست؟ آیا فکر می کنید ESA می تواند سال آینده گیمرها و کاربران را گرد هم بیاورد و آن را به یک رویداد بزرگ تبدیل کند؟

آقای بلیط

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا