ساختمان

نمایشگاه‌های تخصصی فرصتی برای ارتقای صنعت ساختمان است – مجله آراد

ماکان محرابیان، مدیرعامل بهینا نما در آستانه برگزاری ششمین همایش و نمایشگاه ساختمان پایدار و چهارمین همایش و نمایشگاه طراحی داخلی نما و دکوراسیون داخلی در گفتگو با مجله خبری آرادگفت: نمایشگاه های تخصصی بر خلاف نمایشگاه های گسترده، باعث پیشرفت می شوند. وضعیت شرکت های فعال و ایجاد گفتگو بین فعالان این حوزه به ویژه برای شرکت ها و تولیدکنندگان فعال است.

وی ادامه داد: در نمایشگاه های تخصصی دانشجویان به دنبال تجربه بیشتر و آشنایی با محصولات جدید هستند. این در حالی است که نمایشگاه های غیرتخصصی معمولاً جایی است که مردم برای گذراندن وقت خود به آنجا می آیند.

این فعال صنعت ساختمان همچنین گفت: شرکت بهینه نما 4 بار در نمایشگاه ها و همایش های مجله خبری آرادشرکت کرده است. این امر در برندسازی و معرفی این شرکت موثر بود و از طرفی باعث آشنایی سازندگان و معماران با محصولات ما شد. در اولین نمایشگاهی که شرکت کردیم موفق شدیم 15 پروژه را سفارش دهیم.

محرابیان تصریح کرد: محصولات “بهینا نما” نمای ساختمانی شیک است که هنوز بسیاری از سازندگان و معماران با این مصالح ناآشنا هستند. وی افزود: در حالی که به دلیل نظارت کمیته های نما در تهران، سازندگان نمی توانند از نماهای غیر استاندارد استفاده کنند و استفاده از سنگ بسیار پرهزینه است، هنوز شناختی از محصولات جدید نما وجود ندارد. بهینه نما نمای ساختمانی سبک وزن است که از سنگ ارزانتر است در حالیکه طبق قوانین کمیته نما استفاده از سنگ از طبقه چهارم به بالا ممنوع است. از آنجایی که متریال ما از آهن استفاده نمی کند، وزن کمتری دارد و در زمان کمتری نصب می شود و برای تولیدکنندگان به صرفه تر است.

چنین نمایشگاه های تخصصی به تولیدکنندگان کمک می کند تا با محصولات جدید آشنا شوند و بتوانند هماهنگ تر با استانداردهای کمیته نما کار کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا