فیلم و موزیک

نماز تراویح در نیویورک ؛ برای اولین بار در تاریخ نماز تراویح در نیویورک برگذار شد!

نماز تراویح در نیویورک بیش از 1000 مسلمان در اولین روز ماه مبارک رمضان این شنبه در نیویورک در سنگفرش های شلوغ میدان تایمز روزه خود را افطار کردند.

100 مسلمان یک پست را در میدان تایمز تجاوز کردند. اخبار خوب را ادامه دهید نماز تراویح در نیویورک با مجله خبری آرادهمراه باشید.

نماز تراویح در نیویورک

برای اولین بار در تاریخ دعای ترویح در نیویورک برگزار شد!

نماز تراویح در نیویورک
نماز تراویح نیویورک، نماز تراویح نیویورک

نماز تراویح در نیویورک

حدود 1500 وعده غذایی برای اولین افطار ماه بین مسلمانانی که برای شرکت در این مراسم از مونترال سفر می کردند، توزیع شد.

فرازهایی از قرآن تلاوت شد و برگزارکنندگان به بیان اعمال در ماه مبارک رمضان پرداختند. برگزارکنندگان این مراسم گفتند: ما اینجا هستیم تا دین خود را برای همه کسانی که نمی دانند اسلام چیست توضیح دهیم. اسلام دین صلح است.

بیشتر بخوانید:

یکی از مسلمانان حاضر در راهپیمایی گفت: مسلمانان فقط برای درک مصیبت فقرا روزه نمی گیرند. بلکه روزه می گیرند تا به خالق خود و پروردگار متعال نزدیک شوند. وی درباره علت اقامه نماز ترویح در قلب نیویورک گفت: ما اینجا هستیم تا دین خود را به کسانی که اسلام را نمی شناسند تقدیم کنیم. اسلام دین صلح و دین وحدت و مبارزه با خشونت است. وی با اشاره به باورهای غلط بسیاری از غیرمسلمانان درباره اسلام، گفت: ما مردم را به نماز، روزه، انجام عمل صالح و صدقه تشویق می کنیم.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله نماز تراویح در نیویورک ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، نظرات و محتوای خود، عضو شوید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید میهمان نویسی کلیک.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا