فیلم و موزیک

نقشه متفاوت لعیا زنگنه در سریال تاریخی «عشق کوفی» [+عکس و جزئیات]

لعیا زنگنه، عاشق کوفی ; خانم زنگنه به عنوان بازیگر جدید نقشی متفاوت در سریال تاریخی عشق کوفی حسن آخوندپور اضافه شد.

لعیا زنگنه به سریال عشق کوفی ساخته حسن آخوندپور پیوست. اخبار را ادامه دهید لعیا زنگنه اش کوفی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

لعیا زنگنه، عاشق کوفی

  • لعیا زنگنه سریال عشق کوفی
لعیا زنگنه، عاشق کوفی
سریال عشق کوفی لایا زنگنه سریال عشق کوفی لایا زنگنه

سریال عشق کوفی اثر لعیا زنگنه

سریال لعیا زنگنه به عنوان بازیگر جدید به سریال عشق کوفی اضافه شد. تصویربرداری این سریال به کارگردانی حسن آخوندپور و تهیه کنندگی سعید سعدی از ابتدای ماه محرم آغاز شده و در شهر غزالی ادامه دارد.

عشق کوفی قرار است راوی یک داستان عاشقانه در کوفه در سال 61 هجری باشد و داستان آن تا واقعه کربلا و شهادت سیدالشهدا (ع) ادامه خواهد داشت. شبنم قربانی و سعید شریف دو بازیگر اصلی این سریال هستند. این مجموعه یکی از محصولات جدید سازمان هنری اوج مدیا می باشد.

لعیا زنگنه، عاشق کوفی
سریال عشق لعیا زنگنه کوفی، سریال عشق لعیا زنگنه کوفی

اخبار بیشتر:

از شرکت شما تا انتهای مقاله لعیا زنگنه، عاشق کوفی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا