فیلم و موزیک

نقد فصل سوم سریال The Boys ؛ نبرد قوی ترین ها

سرانجام فصل سوم سریال مورد انتظار The Boys ارسال شده در آمازون. با ما همراه باشید تا نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران بیایید پرداخت کنیم

فصل اول سریال پسران در سال 2019 در آمازون منتشر شد و با داستان جدید و قوی خود طرفداران زیادی را به خود جلب کرد. در نتیجه پس از موفقیت فصل اول، سریال برای فصل دوم تمدید شد که یکی از بهترین سریال های ابرقهرمانی است (بهترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی ابرقهرمانی سال 2021) در نظر گرفته شده است. سریال Boys یک ساختارشکنی بزرگ از دنیای ابرقهرمانی را برای ما نشان می دهد.

این سریال به سبک مارول و دیزنی است.بهترین سریال های مارول و دی سی) و هیچ شباهتی به دنیای آنها ندارد. افرادی که این سریال را تماشا کرده اند دقیقاً منظور من را می دانند. پس از انتشار تریلر فصل سوم، طرفداران می دانستند که فصل سوم این سریال بسیار تکان دهنده و هیجان انگیزتر خواهد بود، که همینطور هم شد. سریال پسران از نمایش هیچ خشونتی ابایی ندارد و خون و غم را بدون هیچ سانسوری به تصویر می کشد که در فصل سوم بسیار بیشتر از قبل شده است.

سریال Boys داستان بسیار جدید و هیجان انگیزی را برای طرفداران ارائه می دهد که در هیچ سریال دیگری نخواهند دید. این سریال قبلاً برای فصل چهارم تمدید شده است اما تاریخ انتشار (تاریخ انتشار فیلم و سریال) معلوم نیست با ما همراه باشید تا نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران بیایید پرداخت کنیم

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران

نبرد قوی ترین ها

می توانید لیست کنید نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران به لیست زیر نگاهی بیندازید:

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران

اکثر مردم با فیلم های ابرقهرمانی آشنا هستند و تاریخچه آنها را می دانند. در واقع اکثر فیلم های ابرقهرمانی کاملا فرمولیک ساخته می شوند، اما در سریال Boys این کلیشه را شکستند و جالب اینجاست که شرورها (شرورترین قهرمانان مارول) سریال هستند. برای نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران ما پرداخت می کنیم

توجه: این متن حاوی اسپویلرهای فصل سوم سریال The Boys است.

معرفی عوامل و بازیگران سریال

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
  • کارگردان : اریک کریپکه
  • ژانر سریال : اکشن، کمدی تاریک، درام، کمدی، ابرقهرمانی
  • بر اساس : کمیک، اثر گارث انیس و داریک رابرتسون
  • تعداد فصل ها و قسمت ها : 3 فصل، 24 قسمت
  • بازیگران : کارل اربن، جک کواید، آنتونی استار، ارین موریارتی، دومینیک مک الیگوت، جسی اشر، لاز آلونسو
  • محصول کشور : ایالات متحده
  • زبان : انگلیسی
  • نتیجه : 8.7

بیشتر بخوانید:

داستان فصل سوم سریال پسران

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران

داستان فصل سوم سریال Boys با بوچر شروع می شود که همچنان به دنبال راهی برای انتقام گرفتن و کشتن هوملندر است و متوجه می شود که Soldier Boy هنوز زنده است. Soldier Boy یکی از قوی ترین قهرمانان زمین بود و پس از سقوط او، Homelander جای او را گرفت. قصاب سعی می کند با کمک سرباز پسر هوملندر را بکشد و به هر طریق ممکن انتقام بگیرد.

در قسمت اول هوملندر با بوچر آشنا می شود و به او می گوید که آنها در حال جنگ با یکدیگر هستند و باید تا آخرین قدرت بجنگند. قصاب موافقت می کند و سپس وجود ماده موقت خود را کشف می کند که او را برای 24 ساعت قدرتمند می کند. قصاب از مواد موقت خود استفاده کرد و قدرت هایی شبیه به هوملندر به دست آورد. در ادامه مطلب نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران به عملکرد بازیگران سریال نگاه می کنیم.

اجرای بازیگران

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران

بازیگران سریال پسران در فصل های قبل عملکرد بسیار خوبی داشته اند اما در این فصل می توان گفت رسما شاهکاری ساخته اند. آنتونی استار به عنوان هوملندر کار بسیار خوبی انجام می دهد و با حالات چهره اش موفق می شود تاریک ترین اخلاق هوملندر را به تصویر بکشد. در این فصل مسائل شخصیتی هوملندر بیشتر مطرح شد و اینکه او سعی دارد خود واقعی خود را به جهانیان نشان دهد.

Butcher همیشه سعی کرده در سریال پسر نقطه ضعفی نداشته باشد، اما در این فصل نقاط ضعف و مسائل او برجسته شد و کارل اربن در رسیدگی به آن موارد عالی عمل کرد. کارل اربن در این فصل مسئولیت بیشتری نسبت به قبل داشت زیرا باید شخصیت بوچر را شکننده تر و احساسی تر از قبل بازی می کرد و می توان گفت بهترین عملکرد ممکن را ارائه کرد.

در مجموع بازیگران سریال پیشران یکی از حرفه ای ترین تیم ها در کار خود هستند و در فصل سوم بهترین عملکرد خود را نشان داده اند. در مجموع، یکی از جنبه های مثبت سریال، قدرت بازیگران در بازسازی شخصیت های خود در مقابل دوربین است. در ادامه مطلب نقد و بررسی سریال پسران بیایید در مورد کارگردانی و جلوه های بصری صحبت کنیم.

بیشتر بخوانید:

کارگردانی و جلوه های بصری

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران

کارگردانی سریال پسران بر عهده اریک کریپکی است که عملکرد خوبی داشته و توانسته کارگردانی بی عیب و نقصی را ارائه دهد. سکانس های بیهوده ای در سریال نمی بینیم و تمام سکانس های حساس یا احساسی به بهترین شکل تمام می شود و بیننده را آزار نمی دهد. جلوه های بصری قابل قبول است و کاملاً واضح است که تیم جلوه های بصری بهترین کار خود را ارائه کرده است. ادامه تحلیل فصل سوم سریال پسران حاوی اسپویلر

تحلیل تاریخچه سریال

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران

داستان سریال خیلی سریع و خوب پیش می رود و به هیچ وجه مخاطب را خسته نمی کند. سریال پسران با قرار دادن یک سکانس فوق العاده هیجان انگیز در هر قسمت بیننده را مجذوب خود می کند. از زمانی که شخصیت پسر سرباز با بازی جنسن آکلز وارد داستان شد، سریال حال و هوای بسیار خوبی پیدا کرد و توانستند شخصیت او را در سریال جا دهند.

داستان سریال مشکل خاصی ندارد اما ما را با یک سری سوالات بی پاسخ می گذارد. Soldier Boy لیزر بسیار قدرتمند و مرگباری را از سینه خود شلیک می کند و توانایی کشتن هوملندر را دارد اما در انتهای سکانس میو به دلیل برخورد با لیرز خود نیز هیچ پرتابه ای ندید و جان سالم به در برد.

ما در واقع منتظر کل سریال بودیم تا Soldier Boy بتواند Homelander را با لیزر خود در هم بکوبد، اما میو حتی صدمه ای ندید. ما شاهد دعوای Homelander و Queen Mew بودیم که در قسمت آخر به آن رسیدیم، اما Homelander ضعیفتر از چیزی بود که فکر می کردیم و تقریباً توسط Mew کشته شد. البته در نهایت هوملندر کمتر از میو مجروح شد و موفق به کشتن او نشدند.

فیلمبرداری

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران

فیلمبرداری سریال قابل قبول است و حس هیجان را در صحنه های مبارزه به مخاطب منتقل می کند. به خصوص در سکانس دعوای میهن و پسر سرباز که سریال به اوج خود می رسد، سینما بهترین عملکرد خود را به نمایش گذاشت. این یک برگ برنده برای سریال خواهد بود تا مخاطب را جلوی تلویزیون نگه دارد. در ادامه مطلب بررسی و تحلیل سریال پسران بیایید در مورد بهترین سکانس های سریال صحبت کنیم.

بهترین سکانس ها

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران

یکی از بهترین سکانس‌های سریال به صحنه‌ای برمی‌گردد که بوچر ماده زمانی خود را تزریق می‌کند، اما اعضای گروه به جز هیوی غافل هستند و لحظه‌ای که او مجبور می‌شود از قدرت خود برای نجات گروهش استفاده کند، یکی از بهترین‌هاست. سکانس های سریال

در سکانس بعدی هوملندر با سرباز پسر و قصاب مبارزه می کند که می خواستند او را تمام کنند، اما هوملندر از دست آنها فرار کرد. این سکانس بهترین و هیجان انگیزترین لحظه سریال بود که هر بیننده ای را برانگیخت.

جمع بندی و نمره گذاری

نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران
نقد و بررسی فصل سوم سریال پسران

نقد و بررسی سریال پسرانه تمام شد و در کل باید گفت که این سریال با هر فصل بهتر و بهتر می شود و حالا که برای فصل چهارم تمدید شده است باید منتظر اتفاقات بد بیشتری باشیم. فصل سوم Boys باگ های کوچک زیادی در داستان دارد اما بهترین حس ممکن را به مخاطب منتقل می کند و باعث می شود لحظه به لحظه از سریال لذت ببرید. امتیاز وبسایت مجله خبری آرادبرای فصل سوم پسران 8/10 است.

بیشتر بخوانید:

از حمایت شما تا پایان بررسی فصل 3 The Boys سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ، اخبار سینما و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

سوالات عمومی

آیا سرباز پسر در فصل 4 بازخواهد گشت؟

در پایان سریال، پس از دعوای پسر سرباز با قصاب، سرباز پسر را آرام کردند و دوباره به خواب فرستادند و بازگشت او در فصل بعد بعید نیست و می تواند مایه شرمساری باشد.

فصل چهارم کی پخش میشه؟

در حال حاضر اطلاعاتی در مورد تاریخ انتشار فصل چهارم منتشر نشده است و باید منتظر تریلر و اعلام تاریخ انتشار در سال آینده یا بعد باشیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا