تکنولوژی

نظر عجیب بیل گیتس درمورد ایلان ماسک: توییتر را به گند میکشی

18.01.1401 08:27

رابطه بین ایلان ماسک و بیل گیتس برای مدت طولانی تیره شده است. مشخصاً این دو قصد پایان دادن به این درگیری های مجازی را ندارند و گیتس قبلاً به ماسکا اعلام کرده بود که در توییتر گیج شده است!

ایلان ماسک و بیل گیتس اصلا با هم دوست نیستند و ماه هاست که درگیر یک درگیری مجازی شدید هستند. اگر در قسمت جستجوی مجله خبری آرادبه دنبال نام ماسک و گیتس بگردید، احتمالاً هیچ خبر مثبتی در صفحه اول نخواهید دید، اما تیترهای زیادی مانند تمسخر ایلان ماسک بیل گیتس و توهین ماسک به گیتس را در صفحه اول مشاهده خواهید کرد. چت کردن با توجه به اینکه در روزهای اخیر خبری از درگیری جدید این دو نفر نبود، به نظر می رسید که شاهد صلح بین ماسک و گیتس باشیم. اما اکنون با توجه به اظهارات بیل گیتس مبنی بر اینکه ماسک در حال خرید توییتر است، احتمالاً می توانیم شاهد ادامه این درگیری شدید باشیم.

دور بعدی نبرد ایلان ماسک و بیل گیتس آغاز شد!

خرید توییتر توسط ایلان ماسک یکی از مهم ترین اخبار فناوری در ماه های اخیر بود و نظرات مختلفی درباره بزرگترین خرید تاریخ فناوری شنیده شد. برخی از کاربران معتقدند با مدیریت ایلان ماسک، کاربران می توانند آزادانه تری در توییتر کار کنند و در نهایت محدودیت های عجیب توییتر کاهش می یابد. حتی شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه ممکن است دونالد ترامپ هرگز نتواند به توییتر بازگردد.

در مقابل این کاربران افرادی مانند بیل گیتس قرار دارند که معتقدند ایلان ماسک می تواند به راحتی توییتر را خدشه دار کند! بیل گیتس مدتی است که از دنیای فناوری دور بوده و درگیر فعالیت های بشردوستانه است. او معتقد است که توییتر به آزادی بیان بیشتری نیاز ندارد. به گفته بیل گیتس، آزادی بیان بیشتر در توییتر به راحتی می تواند منجر به اخبار جعلی و اطلاعات نادرست بیشتر شود. گیتس همچنین به شایعات و شایعات دروغی که در طول همه گیری ویروس کرونا در حال پخش بود استناد کرد.

بیل گیتس از آینده توییتر چندان ناامید نیست

وقتی در وال استریت ژورنال درباره توییتر و آینده این شبکه اجتماعی تحت رهبری ایلان ماسک سوال شد، بیل گیتس پاسخ جالبی دریافت کرد. او گفت که در مورد آینده توییتر خیلی مطمئن نیست و گفت که در زیر ماسک “تویتر می تواند بدتر باشد”. این پایان کار مدیرعامل سابق مایکروسافت نبود که گفت: البته می توان همه چیز را اصلاح کرد.

اگرچه رابطه ماسک و گیتس همچنان دوستانه به نظر نمی رسد، حداقل در رسانه ها، گیتس در تلاش است تا اوضاع را بهتر کند. با وجود تجهیزات جانبی زیادی که در هفته‌های اخیر ظاهر شده‌اند، گیتس سعی کرده اوضاع را آرام کند و حتی در برخی موارد از مدیرعامل تسلا تشکر کرده است. با این حال، ممکن است یک توییت یا حتی موجی از ایلان ماسک، آرامش نسبی ایجاد شده بین این دو چهره را به کلی از بین برده باشد.

آیا توییتر تحت رهبری ایلان ماسک می تواند از رکود خود عبور کند و بخشی از محبوبیت از دست رفته خود را دوباره به دست آورد؟ نظر خود را با مجله خبری آراددر میان بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا