فیلم و موزیک

نظر طناز طباطبایی درباره نقش طلا در سریال یاغی + عکس و بیوگرافی

داستان طناز طباطبایی او یک استوری در اینستاگرامش منتشر کرد طلا در سریال یاغی آن را بسیار آموزنده یافتم و از محمد کارت برای اعتمادش تشکر می کنم.

سریال یاغی به کارگردانی محمد کارت و با بازی پارسا پیروزفر. طناز طباطبایی و علی شادمان این روزها روی آنتن شبکه نمایش بومی است. اخبار را ادامه دهید طناز طباطبایی در سریال یاغی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

داستان طناز طباطبایی

سریال دزدی طناز طباطبایی

داستان طناز طباطبایی
طناز طباطبایی طلا در سریال یاگی نظر طناز طباطبایی در مورد یاگی

طناز طباطبایی سارق سریالی

نظر طناز طباطبایی در مورد یاگی این سریال که طناز طباطبایی در آن نقش طلا را بازی می کند بر اساس رمان سامرستو نوشته مهدی افروز منش ساخته شده است. قسمت هشتم سریال یاغی دیروز پخش شد و طناز طباطبایی با انتشار مطلبی در اینستاگرامش نوشت:

“طلای من، نقشی که به من آموخت که خودکفا باشم، تجربه ای بسیار دلگرم کننده. ممنون از اعتماد شما برادر خلاقم.”

داستان طناز طباطبایی
سریال راهزن طناز طباطبایی سریال راهزن طناز طباطبایی سریال راهزن طناز طباطبایی

بیوگرافی طناز طباطبایی

داستان طناز طباطبایی
بیوگرافی طناز طباطبایی طناز طباطبایی سریال یاگی

طناز طباطبایی وی متولد 30 اردیبهشت 1362 در تهران بازیگر سینما و تلویزیون است. وی دارای لیسانس کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد تهران مرکز است. این بازیگر در هنرهای دیگری مانند نقاشی و موسیقی نیز فعالیت دارد

طناز طباطبایی کومی در خانواده ای چهار نفره به دنیا آمد، او تنها یک خواهر بزرگتر به نام لیلا دارد که مترجم آموزش دیده و دکترای روانشناسی است. پدرش تاجر فرش است و به شدت به مادرش که منشی بازنشسته است وابسته است.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله داستان طناز طباطبایی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظر خود را در مورد این مقاله به ما بگویید. شما می توانید نویسنده مهمان در سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، مشاهده فیلم ها ، نقد و بررسی سریال ها، تازگی ها در سینما و مطالب خود را ارسال کنید. برای خواندن تماس مرتبط با آن در پیوند نویسنده مهمان در ضمن شما همراهان عزیز می توانید کلیک کنید اینستاگرام فیگار فیلم‌های برتر در ژانرها و خلاصه‌ای از نقدهای امروزی فیلم را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا