فیلم و موزیک

نسخه واقعیت مجازی بازی Among Us معرفی شد

استودیو Innersloth از نسخه واقعیت مجازی Among Us رونمایی کرده است که در فصل تعطیلات امسال در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

در بین ما می توان آن را یکی از سرگرم کننده ترین بازی های گروهی دانست که مخاطبان زیادی دارد. Innersloth Studio با ارائه به روز رسانی های مختلف سعی در بهبود و گسترش تجربه کاربری داشت. به عنوان مثال اخیراً پشتیبانی از 15 بازیکن به بازی اضافه شده و شاهد کارت های بیشتری در بازی هستیم.

با این حال، استودیو Inraslat در کنار استودیو شل گیمز و ربات تدی، یک کیس خاص برای کاربران Us Us دارد و این چیزی نیست جز یک نسخه واقعیت مجازی از بازی. اخیرا Among Us VR با انتشار یک تیزر برای MetaQuest 2 و Steam Viewer (از جمله HTC Vive، Achilles Rift و Valve Index) معرفی شد. نسخه واقعیت مجازی Amang Ace در این فصل تعطیلات منتشر خواهد شد.

با توجه به تریلر، به نظر می رسد که اضطراب و ترس از انجام ماموریت ها و پرسه زدن در اتاق در غیاب Impaster به خوبی در نسخه بازی برای واقعیت مجازی شبیه سازی شده است. با اینکه سکانس کشتن همه هم تیمی ها به چشم نمی خورد، اما قسمت های دیگر بازی تاثیر جالبی دارند. در زیر می توانید تریلر نسخه واقعیت مجازی بازی Among Us را در آراد نیوز تماشا کنید و نظر خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود از آپارات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا