فیلم و موزیک

نسخه نینتندو سوییچ Genshin Impact همچنان در دست ساخت است

اگرچه نسخه Nintendo Switch Genshin Impact مورد بحث کاربران قرار نگرفته است، تیم سازنده اعلام کرده است که این نسخه هنوز در دست ساخت است.

بازی Genshin Impact در سال 2020 عرضه شد و توانست بازخورد خوبی را از کاربران به خود جلب کند و امروزه بازیکنان زیادی در حال تجربه این بازی رایگان هستند. از طرفی miHoYo سازنده و ناشر Gonshin Impact با ارائه آپدیت های مختلف سعی در گسترش مداوم تجربه کاربری داشته است.

با این حال Nintendo Switch Genshin Impact تقریبا سال گذشته معرفی شد و از آن روز تاکنون خبری از این نسخه نشده است. اگرچه نسخه نینتندو سوییچ توسط کاربران مورد بحث قرار نگرفته و ممکن است هیچ مخاطبی آن را انتظار نداشته باشد، XinYang، یکی از مسئولین روابط عمومی استودیو miHoYo، در بیانیه ای به GoNintendo گفت که نسخه نینتندو سوییچ Genshin Impact لغو نشده است و همچنان ادامه دارد. در حال توسعه.

او گفت: «نسخه نینتندو سوییچ هنوز در دست توسعه است و با توسعه بازی اطلاعات بیشتری را منتشر خواهیم کرد. با این تفاسیر باید منتظر ماند و دید تیم سازنده چه زمانی نسخه نینتندو سوییچ را برای کاربران عرضه می کند.

نظر شما در مورد Genshin Impact چیست؟ آیا از تجربه بازی لذت می برید؟ Gonshin Impact در حال حاضر برای پلتفرم های پلی استیشن 5، رایانه شخصی، پلی استیشن 4، اندروید و iOS در دسترس است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا