تکنولوژی

نسخه جدید پلی استیشن 5 با دیسک درایو جدا شدنی در سال 2023 عرضه می‌شود

طبق اخبار اخیر، نسخه جدید پلی استیشن 5 در سپتامبر 2023 با یک پورت USB-C اضافی وارد بازار خواهد شد.

طبق یک گزارش جدید، آخرین نسخه پلی استیشن که انتظار می رود اولین بازطراحی بزرگ این کنسول سونی باشد، می تواند به درایو دیسک قابل جابجایی این است که در صورت نیاز به استفاده از درایو، آن را از طریق USB-C به کنسول خود وصل کنید. این محصول احتمالا در سال 2023 عرضه خواهد شد.

گروه ها آرون

بیشتر بخوانید: هکرها یک آسیب پذیری غیرقابل رفع را در پلی استیشن 4 و 5 کشف کردند

انتشار نسخه جدید پلی استیشن 5 با درایو دیسک قابل جابجایی

پلی استیشن 5 در حال حاضر دارای دو نسخه اصلی شامل نسخه دیسک درایو و نسخه دیجیتال است. حتی اگر یک درایو دیسک را از طریق USB به نسخه دیجیتالی متصل کنید، نمی‌توانید از دیسک برای آن استفاده کنید. طبق یک افشاگری جدید، ظاهرا نسخه بعدی کنسول سونی این مشکل را ندارد.

اگر این ادعا درست باشد، احتمالا در نسخه بعدی این کنسول سونی درایو دیسک داخلی ارسال نمی شود اما می توان از آن تهیه کرد درایو دیسک خارجی یا استفاده خارجی برای آن.

نسخه جدید پلی استیشن 5 با درایو دیسک قابل جابجایی در سال 2023 منتشر خواهد شد.

در واقع، به نظر می رسد سونی قصد دارد یک نسخه بدون درایو دیسک خارجی و یک نسخه با درایو دیسک خارجی را باندل کند. بنابراین، اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، بهتر است نسخه اول را خریداری کنید و سپس یک درایو دیسک خارجی برای آن تهیه کنید.

PS5 اولین بار در اواخر سال 2020 عرضه شد و اگرچه طراحی آن تفاوت قابل توجهی نداشت، تجهیزات و امکانات داخلی آن دستخوش تغییرات مهمی شد. در سال 2021 نسخه جدید این محصول با رادیاتور سبک تر و در ابتدای سال جاری نیز مدل جدیدی با وزن کمتر عرضه شد.

ما در حال حاضر از طرح آن اطلاعی نداریم نسخه جدید برای PS5 هرچه که باشد، احتمالاً با طراحی مشابه نسخه دیجیتال نسل فعلی روبرو خواهیم بود، با این تفاوت که به یک پورت USB-C جدید مجهز خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد انتشار نسخه جدید پلی استیشن 5 با درایو دیسک قابل جابجایی چیست؟ نظرات خود را با سایت خبری آراددر بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا