خودرو

نسخه جدید آمیکو آسنا دیده شد | مجله آراد

نسخه جدید آمیکو آسنا دیده شد
نسخه جدید آمیکو آسنا دیده شد

اخیراً عکس هایی برای HP Media ارسال شده است که نشان می دهد نسخه جدید Amico Asena Montage به مرحله مونتاژ رسیده است. نسخه جدید این پیکاپ احتمالا امسال وارد بازار می شود.

به گزارش پایگاه خبری مجله آراد، در حال حاضر دو نوع آمیکو آسنا در بازار وجود دارد. نمونه اول که نسخه سرعتی با موتور 2.4 لیتری تنفس طبیعی است به عنوان نسخه اولیه این پیکاپ دو دیفرانسیل شناخته می شود. نمونه دوم که در سری محدود تولید شد، مجهز به موتور 2.4 لیتری توربو و گیربکس 6 سرعته اتوماتیک است و از نظر نمای داخلی نیز تغییراتی در آن نسبت به نسخه با گیربکس دستی محسوس است. .

حال با توجه به تصاویر فاش شده، به نظر می رسد آمیکو قصد دارد نسخه جدیدی از Asana Gear را عرضه کند. در نسخه جدید آسنا، قرار است گیربکس دستی با موتور 2.4 لیتری توربو 4K22 استفاده شود. این موتور 218 مجله خبری آرادبا گشتاور 320 نیوتن متر تولید می کند و در حال حاضر روی خودروهایی مانند ماکسات کولوت و آسنا اتوماتیک نصب می شود. گیربکس آسنا جدید 6 سرعته دستی بوده و مکانیزم انتقال نیرو همانند سایر نسخه ها دارد. در کابین آسنا جدید، تریم داخلی مشابه نمونه اتوماتیک است که داشبورد، درها، کنسول وسط و … تغییر کرده است. همچنین سیستم کنترل پایداری الکتریکی با دو دیفرانسیل روی این پیکاپ نصب شده است.

همانطور که مشخص است، گیربکس دستی آسنا توربو از جمله ویژگی‌های تودوزی چرمی، تنظیم گیربکس الکتریکی، کروز کنترل، سنسور نور، صفحه نمایش لمسی، سیستم کنترل پایداری الکتریکی، قفل دیفرانسیل محور عقب، تهویه دستی الکتریکی، دوربین عقب، مجهز به نور روز و. ..

پایگاه خبری مجله آراد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا