فیلم و موزیک

نامه پرویز پرستویی به رهبر معظم انقلاب ؛ حکم رفاه ملت را با خون بنده امضا کنید!!

ماجرای نامه پرویز پرستویی به مقام معظم رهبری امام خامنه ای را در مجله خبری آرادبرای معیشت و اعتراضات مردم و متن نامه انتقادی آقای پرویز پرستویی به رهبری می خوانید.

پرویز پرستویی که چند هفته پیش در شبکه های اجتماعی به دلیل رفاقت با حاج کاسم به دلیل حمله ضدانقلابش به شدت مورد انتقاد قرار گرفت، حالا در نامه ای به رهبری به وضعیت معیشتی و اعتراضات مردم پرداخته است. اخبار خوب را ادامه دهید نامه پرویز پرستویی به مقام معظم رهبری با مجله خبری آرادهمراه باشید

ماجرای نامه پرویز پرستویی به مقام معظم رهبری

نامه پرویز پرستویی به مدیریت

ماجرای نامه پرویز پرستویی به مقام معظم رهبری
نامه پرویز پرستویی به خامنه ای، نامه پرویز پرستویی به مقام معظم رهبری

نامه پرویز پرستویی به خامنه ای

ماجرای نامه پرویز پرستویی به مقام معظم رهبری چیست؟ پرستویی در نامه خود که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است به مشکلات اقتصادی مردم نیز پرداخته است.

متن کامل این نامه به شرح زیر است:

تبریک به حضرت آیت الله سید علی خامنه ای

رهبر جمهوری اسلامی ایران

حدود یک ماه پیش به دعوت گروه‌های صلح آمریکایی برای نمایش مستندی به نام (قصه‌های هزار و یک روز) از حبیب احمدزاده به آمریکا سفر کردم که پیامش صلح بود.

این فیلم در چند شهر آمریکا پخش شد و خدا را شکر با واکنش های خوبی از سوی مردم اعم از آمریکایی و ایرانی مواجه شدیم.

لازم به ذکر است که تنها در دو اکران با 8 نفر با شلوارک و پرچم و جیره خواری مواجه شدیم که با فحاشی و شعار مانع از ورود افراد به فیلم برای تماشای فیلم شد که نتیجه ای نداشت و حتی باعث شد با یکی از آنها آشنا شوم. جودو دوپینگ شد و در ایالات متحده آواره شد.

و من هنوز پر از برنامه در تمام رسانه های انور آبی هستم و مدام به من توهین و متهم و دروغ می گویند که مثلاً من از نیروهای مؤثر سپاه قدس هستم و هنوز هم مهم نیست زیرا طبق گفته حاج کاظم، آژانس شیشه ای من وصیتی است با خدا، خودم را می بندم و پای همه چیز می ایستم

من نه به هیچ سازمانی وابسته ام، نه به دولت و نه ارتشم، اما به ایرانی بودن، هنرمند و آزاداندیشی خود افتخار می کنم.

رسالت فعالیت 5 ساله من در عرصه هنر خدمت به مردم بوده و هست و خواهد بود

اکنون ایده اصلی من این است: من همه توهین ها و سخنان ناپسند و توهین های کسانی را که به دروغ خود را مدافع مردم می دانند می پذیرم، اما ایده اصلی من این است که معتقدم کشور ما در وضعیت خوبی است.

ما فقیر نیستیم، فقیر نیستیم، کشور ثروتمندی هستیم، حتی اگر برای همیشه در تحریم بمانیم

بزرگترین ثروت این کشور مردمانی هستند که همیشه بردبار و مقاوم بوده اند و هرگز به دولت و دولت هایی که آمده اند و رفته اند و هستند پشت نکرده اند.

این ذهنی است که مردم از فقر گاز اشک آور بخورند و در خیابان ها تیراندازی کنند

مردم پول ندارند، مرغ و ماکارونی و روغن ندارند، سفره هایشان خالی است، شرمنده زن و بچه شان هستند.

جای مردم در کنار خانواده است نه زندان آن هم به دلیل کمبود معیشت

سوگند به خون پاک شهدا سوگند به زخم جانبازان سوگند به قلب پاک مردم حاضرم در میدان بزرگ شهر به دار آویخته شوم اما مردم شریف ایران رفاه داشته باشید، مردم دل شکسته اند.

والسلام

برخی از نظرات کاربران

درود بر پرویز پرستویی!!

این چیزها دیگر به درد نمی خورد آقای پرستویی فطرت شما برای مردم آشکار شده است

مرد پذیرایی از قاسم سلیمانی از صمیم قلب و با عشق به جمهوری اسلامی اعتقاد دارد.

شیطان برای پرویز پرستویی هنرمند محبوب دلسوز ملتش.

اگر آقای پرستویی از روی دلسوزی حرف می زند خدا رحمتش کند مردم و کشورش را سلبریتی می پندارد اما اگر از آب گل آلود ماهی بگیرد واقعا متاسفم!!

به نظر من آقای پرستویی اولین هنرمند و سلبریتی ایرانی است که به فکر کشورش است و واقعاً به فکر مردم است!

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله ماجرای نامه پرویز پرستویی به مقام معظم رهبری ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا