فیلم و موزیک

نادر طالب زاده در بیمارستان بستری شد ؛ از همه مردم التماس دعا داریم

نادر طالب زاده در بیمارستان بستری است نادر طالب زاده دوباره در بیمارستان بستری شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت و برای مردم دعا می کنیم.

مجری برنامه عصر از بستری شدن مجدد نادر طالب زاده در بیمارستان خبر داد. اخبار خوب را ادامه دهید بیمارستان نادر طالب زاده با مجله خبری آرادهمراه باشید.

نادر طالب زاده در بیمارستان بستری است

نادر طالب زاده در بیمارستان بستری است

نادر طالب زاده در بیمارستان بستری است
بستری شدن نادر طالب زاده در بیمارستان نادر طالب زاده

نادر طالب زاده در بیمارستان بستری است

مسعود ده نمکی با اعلام این خبر در صفحه شخصی خود از لحظات سخت نادر طالب زاده در بخش مراقبت های ویژه خبر داد. کارگردان از مردم خواست برای سلامتی کارگردان، میزبان و کارشناس دعا کنند.

به گفته جوادی، وحید جلیلی معاون فرهنگی صدا و سیما نیز از وی عیادت کرد.

چرا که در صفحه مجازی خود نوشت: «سردار عزیزمان حاج نادر سرافراز از جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بخش مراقبت های ویژه روزهای سختی را می گذراند. برای همه دوستانت دعا کن خدایا به برکت دعای خالصانه مومنان و این بار به خط مقدم برمی گردد و سایه اش ادامه خواهد داشت.

نادر طالب زاده پیشکسوت و کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون پیش از این به دلیل نارسایی قلبی در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری شده بود.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله نادر طالب زاده در بیمارستان بستری است ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا