تکنولوژی

میم کوین شبیه به دوج کوین کلاهبرداری از آب درآمد

به گفته شرکت امنیتی بلاک چین DogeMother، یک کلاهبرداری مشابه با بلاک چین Dodge Quinn اعلام شده است. برای جزئیات بیشتر این خبر با سایت خبری آرادهمراه باشید.

خرید زمین در گلبهار مشهد

طبق داده‌های ارائه شده توسط شرکت بسته‌های بلاک چین Shield DogeMother، یکی از شعبه‌های بی‌شماری دوج کوین، در واقع یک کلاهبرداری است. قیمت این ارز دیجیتال بر اساس زنجیره BNB 91 درصد کاهش یافت. PeckShield از سرمایه گذاران ارز دیجیتال می خواهد که قربانی این کلاهبرداری نشوند.

کانال تلگرام این میم کوین در حال حاضر در دسترس نیست

جالب توجه است که DogeMother توسط توسعه دهندگانش به عنوان “شیرین ترین” سکه جدید که “تقلب” نیست، مورد استقبال قرار گرفت. کل پیشنهاد آن 1 میلیون توکن است.

میم کوین شبیه دوج کوین است
91 درصد ارزش این ماه عسل کاهش می یابد

توسعه دهندگان ادعا می کنند که همه تصمیمات توسط جامعه گرفته می شود و به مردم وعده پاداش تضمینی برای خرید توکن داده می شود. با این حال، این پروژه نشانه های زیادی از تقلب را نشان داد. وب سایت رسمی پروژه به اشتباه ادعا می کند که می توان یک لامبورگینی برای مادر خود با بازگشت سرمایه خریداری کرد، وعده ای که معمولاً توسط کلاهبرداران داده می شود.

کانال تلگرام توکن پس از این رسوایی دیگر در دسترس نیست.

انتشارات مشابه:

کلاهبرداری های Honeypot اغلب مصرف کنندگان را مجبور می کنند تا یک ارز دیجیتال خاص را با وعده های بزرگ بخرند تا از فروش آنها جلوگیری کنند. در این نوع کلاهبرداری، برداشت آنها در قرارداد گنجانده می شود، زیرا فقط کاربرانی که در لیست سفید هستند حق برداشت وجه را دارند. اغلب این توکن ها معمولاً در زنجیره BNB ظاهر می شوند که به دلیل هزینه کم ساخت توکن های جدید را تسهیل می کند.

اگرچه جنون memecoin به طور کامل ناپدید شده است، کلاهبرداران همچنان سعی می کنند با جذب سرمایه گذاران جدید با توکن های مشکوک از آن سوء استفاده کنند، که اغلب منجر به کلاهبرداری آشکار می شود.

PeckShield یک کپی از Floki Inu را مشاهده کرد که با Honeypot تقلب می کرد. کلاهبرداران همچنین بارها سعی کرده اند از محبوبیت توکن های شیبا اینو برای تبلیغ توکن های تقلبی استفاده کنند.

بیشتر بخوانید:

منبع: U ° امروز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا