فیلم و موزیک

میزان زکات فطریه 1401 اعلام شد ؛ مبلغ فطریه به 255 هزار تومان رسید

اندازه زکات فطریه در سال 1401 اعلام شد زکات فطره بر مکلفین شب عید فطر واجب است و ثانیاً فقیر نیستند و ثالثاً اطعام دیگران محسوب نمی شوند.

مقدار زکات فطره افراد بدهکار که فقیر نیستند برای خود و افراد تحت تکفلشان حدود سه کیلوگرم گندم یا جو یا خرما یا برنج و مانند آن است که باید به مستحق بدهند و اگر پول آن باشد. یکی از آنها به قیمت فعلی آنها برای پرداخت هزینه محل سکونت کافی است. اخبار خوب را ادامه دهید نوامبر 1401 با مجله خبری آرادهمراه باشید.

اندازه زکات فطریه در سال 1401 اعلام شد

به اندازه یک زکات طبیعی

اندازه زکات فطریه در سال 1401 اعلام شد
اندازه زکات فطریه اندازه طبیعی ۱۴۰۱

مقدار غریزه

زمان پرداخت زکات فطره از شب عید تا ظهر روز عید است و بنا به نظر رهبر معظم انقلاب و برخی دیگر از فقها بنابر احتیاط واجب باید قبل از عید زکات فطره را بپردازند. دعاها اگر کسی این فرصت را نداشت، یعنی دسترسی نداشت یا امکان پرداخت وجود نداشت، حداقل باید جدا و جدا شود تا بعداً پرداخت کند.

از آنجایی که زکات فطره هر نفر سه کیلوگرم است، برای آرد صافی چهل (40) هزار تومان، برنج ایرانی صافی 225 هزار تومان و برای غیر ایرانی صافی شصت (60) تومان است. برنج.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله اندازه زکات فطریه در سال 1401 اعلام شد ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار برای آشنایی با مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان به ادامه مطلب مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا