فیلم و موزیک

موفقیت یک بازیکن در به پایان رساندن الدن رینگ بدون آسیب دیدن

استریمر با به پایان رساندن بازی آلدن رینگ بدون دریافت یک ضربه موفق شد رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند.

بازیکن حرفه ای به نام سکی پس از 130 ساعت تلاش و کوشش به اولین نفری تبدیل شد که رینگ آلدن را بدون حتی یک ضربه به پایان رساند. او پیش از این رکوردهای مشابهی را در بازی های دیگر استودیو FramSoftware به ثبت رسانده بود.

اسکی در استریم سه ساعته خود موفق به ثبت رکورد شد و سپس پیروزی خود را در توییتر به اشتراک گذاشت. به گفته وی، این رکورد برای اولین بار در جهان ثبت می شود. برخی این ادعا را زیر سوال برده اند و معتقدند که این رکورد قبلا توسط استریمری به نام GinoMachino ثبت شده است. با این حال، ظاهراً دو استریمر روش‌های متفاوتی برای اتمام بازی داشتند و اسکی در تجربه خود از آسیب‌های محیطی جلوگیری کرده است.

اسکی به Kotaku گفت: “من در طول بازی آسیب ندیدم و این شامل نه تنها حملات دشمن، بلکه آسیب به محیط زیست مانند سقوط از ارتفاع و سم است.” این باعث شد که بازی چالش برانگیزتر شود.” به این فکر کنید که چند بار در تجربه خود از صخره سقوط کرده اید یا مسموم شده اید. اگر این اتفاق برای اسکی بیفتد، او باید از نو شروع کند. این امر تجربه ای را که معمولاً چالش برانگیز است، حتی دشوارتر از قبل می کند.

در تجربه خود، اسکی از سلاح محبوب کاتانا Moonveil برای پاک کردن برخی مناطق از طلسم راک اسلینگ استفاده کرد. به گفته او سخت ترین و چالش برانگیزترین قسمت آلدن رینگ آخرین نبرد با باس در بازی بود. این پایان راه نیست و هدف بعدی او گرفتن تمام خاطرات از رینگ آلدن بدون ضربه خوردن است. او نمی تواند منتظر بماند تا ببیند روش هایی که برای تکمیل آلدن رینگ استفاده کرده است چگونه به سایر کاربران کمک می کند.

نظر شما در مورد کاربران آراد نیوز چیست؟ آیا توانستید حلقه آلدن را کامل کنید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا