فیلم و موزیک

موشکافی تریلر جدید بازی God of War Ragnarok

در تریلر جدید God of War Ragnarok چه اتفاقی افتاد و چه جزئیاتی نشان داده شد؟

در جریان رویداد شب گذشته پلی استیشن، تریلر سه دقیقه ای جدیدی از بازی God of War Ragnarok منتشر شد. وقت آن رسیده که نگاهی به جزئیات این تریلر و اطلاعات جدید آن بیندازیم. پس لطفا ابتدا ویدیوی زیر را تماشا کنید و سپس جنبه های مختلف تریلر را بررسی خواهیم کرد:

در آراد نیوز یوتیوب تماشا کنید

آترئوس در ابتدای ویدیو می گوید که همه رازهایی دارند که گاهی اوقات برای محافظت از کسانی که دوستشان دارند نگه می دارند. درست در همان لحظه کریتوس ظاهر می شود. این می تواند به معنای رازهایی باشد که کریتوس از پسرش پنهان کرده است. البته از ادامه تریلر می توان استنباط کرد که آترئوس همان کسی است که برخی از حقایق را از کریتوس مخفی نگه داشته است، در این صحنه آترئوس نیز دست خود را روی درخت می گذارد که در واقع ممکن است اشاره به قدرت هایی داشته باشد که دارد. به مالکیت در این نسخه. خودت بفهمی

در صحنه بعدی کریتوس تیر را رها می کند. تایر کریتوس را قاتل خدایان می نامد و این نشان می دهد که خدای جنگ جهان نورس با روح اسپارت آشنا است. او بعداً در سفر پدر و پسر را همراهی می کند.

در صحنه بعدی مردی مرموز جلوی خانه کریتوس و آترئوس که در واقع اودین است سبز می شود. از قول اودین، او به طور کامل از جنگ روانی برای برتری بر دشمنان خود استفاده می کند. او حتی از کریتوس می پرسد که در زمانی که او خدا بود چه کسی او را بت می کرد. شاید جالب باشد بدانید که طراح هنری اصلی God’s Ward چندی پیش اظهار داشت که اودین چالش برانگیزترین شخصیت برای طراحی است.

آتریو در بازی God of War Ragnarok از تیر و کمان استفاده می کند

مقاله مرتبط:

  • تاریخچه جهان نوردیک از آغاز تا پایان

در بخشی از تریلر، آتریو به نقاشی روی دیوار نگاه می کند. ارتشی به رهبری یک غول، احتمالا سورت. نماد پادشاهی های مختلف بر روی سپر سربازان دیده می شود که نشان می دهد راگناروک نزدیک است.

همچنین، گوی که در دست آترئوس دیده می شود، دقیقاً مانند همان چیزی است که در تریلر قبلی دیدیم. اما این بار به جای گوی آبی که به هاتی اشاره دارد، با یک گوی سیاه روبرو هستیم.

تصویر بعدی تایر را در زندان نشان می دهد، سپس آزاد شده و دوباره با جمجمه و هتی متحد شده است. همچنین در قلمرو Jutenheim قلمرو غول ها مشخص شده است که می تواند به این معنی باشد که Tyr در Jutenheim زندانی بود و همه چیز از این قلمرو شروع شد. شاید دسترسی به این قلمرو به دلایل نامعلومی از بین رفته باشد.

فریا با آتریو ملاقات می کند. فریا گردن بند آتریو را از گردنش برمی دارد و با ترس و ناراحتی به گردنبندی که پسرش را کشته است خیره می شود. فریا در نسخه 2018 آترئوس را فرزند خود می بیند و بعید است که بخواهد به او آسیب برساند و مشکل اصلی او با کریتوس است. آیا این شخصیت در ادامه به پدر و پسر می پیوندد و از غم خود عبور می کند یا همچنان کریتوس را مقصر مرگ پسرش می داند؟

نگاه دیوانه فریا در بازی God of War Ragnarok

همچنین صحنه مبارزه کریتوس و آترئوس با دو والکری را می بینیم که یکی از آنها مسیح نام دارد. ریست یکی از والکری های دنیای اسکاندیناوی است و در نسخه 2018 با او آشنا نشدیم، مبارزه والکری به تنهایی چالش های زیادی داشت و حالا مبارزه این دو که به نظر می رسد دیگر اختیاری نیست و جزء مراحل اصلی است. مطمئناً چالش‌های زیادی وجود خواهد داشت. صحنه نبرد به خودی خود جالب است و شبیه هیچ واقعیتی است که در گذشته دیده‌ایم و به نظر می‌رسد که در فضای بین قلمروها اتفاق می‌افتد.

پس از این سکانس به دشمنان مختلفی در قلمروهای مختلف ضربه می زنیم که به ترتیب از یک هیولای غول پیکر در Svartelfheim، قلمرو کوتوله ها، Hell-Walkers در Helheim و Dark Elves در Elfheim تشکیل شده اند. همچنین یک شوالیه با یک شمشیر بنفش وجود دارد که تا حدودی شبیه مسافرانی است که در نسخه 2018 دیدیم، و قلمرویی که نبرد در آن رخ می دهد به احتمال زیاد Vanaheim است.

البته جزئیات فقط به قسمت داستان مربوط نمی شود و شاهد استفاده های مختلفی از Blades of Chaos معروف کریتوس هستیم. او نه تنها می تواند مانند نسخه های قبلی از این شمشیرها برای بالا رفتن از جایی یا حتی پرش از یک سکو به سکوی دیگر استفاده کند.

کریتوس به سکوی بعدی در God of War Ragnarok می پرد

ما همچنین در بخشی از تریلر از مناطق آشنای دیگری بازدید می کنیم. Muspelhaim که ظاهراً بیس عجیبی همراه خود دارد. آیا با سورات، غول آتش ملاقات خواهیم کرد؟ صحنه بعدی رسما شروع Ragnarok است و می توان گفت که بحث برانگیزترین صحنه از تریلر است. آترئوس و کریتوس در کنار جمجمه و هتی می ایستند، خاموشی شروع شده است و آترئوس خود را به آسمان پرتاب می کند. جمجمه شروع به دویدن به سمت خورشید می کند تا طعمه خود را ببلعد. در دنیای نورس، اولین نشانه راگناروک جذب خورشید و ماه توسط جمجمه و هاتی است.

در پایان به یکی از مورد انتظارترین صحنه های بازی می رسیم. مبارزه کریتوس با ثور! Mjolnir قدرتمندترین اسلحه 9 قلمرو در دست ثور است و در طرف دیگر داستان کریتوس با تبر لویاتان با این هیولا می جنگد. کی میبره؟

در مورد شخصیت ها و ویژگی هایی که در تریلر جدید God of War Ragnarok حضور داشتند صحبت کردیم. اما چه کسانی حضور نداشتند؟بچه های لوکی! نه فنریر و نه یورمنگندر. Jurmengender تاکنون در هیچ یک از نمایش هایی که از God of War Ragnarok دیده ایم حضور نداشته است و تنها بخشی از بدن یخ زده او را در عکس روی جلد بازی می بینیم.

نظر شما در مورد تریلر چیست؟ چه چیزی توجه شما را جلب کرد؟ منتظر نظرات شما هستیم!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا