تکنولوژی

موتورسیکلت‌های برقی هوندا تا سال 2025 عرضه می‌شوند

هوندا، بزرگترین تولید کننده موتور سیکلت در جهانقصد دارد موتورهای الکتریکی برای تولید بر اساس اخبار اخیر، موتور سیکلت های برقی هوندا تا سال 2025 در دسترس خواهد بود.

گروه ها آرون

روز سه شنبه، هوندا اعلام کرد که تا سال 2025 تقریبا 10 مدل (یا بیشتر) موتورسیکلت های برقی تولید کند. اکثر این موتورها در آمریکای شمالی در دسترس نخواهند بود و تمرکز این شرکت بیشتر بر روی بازارهای آسیایی و اروپایی خواهد بود.

به نظر می رسد هوندا به جای ساخت موتورهای گران قیمت و زیبا، قصد دارد بیشتر روی صرفه جویی و کارایی این موتورها کار کند. بنابراین نباید انتظار ارائه مدل های حرفه ای از این شرکت داشته باشید.

بیشتر بخوانید: خرید 500 تاکسی هوایی از United Airlines

موتورسیکلت های برقی هوندا تا سال 2025 عرضه خواهند شد

هوندا روز دیگر علاوه بر اعلام تولید موتور سیکلت برقی در سال‌های بعد، Diversified تغییراتی را در محدوده موتورسیکلت خود اعلام کرد، از جمله مدل‌های بیشتری با باتری‌های قابل تعویض یا تمام جامد، در راستای هدف خود برای خنثی شدن کربن تا سال 2050.

علاوه بر این، این شرکت در حال توسعه یک پلتفرم جدید به نام FUN است و قصد دارد بین سال‌های 2024 تا 2025 سه مدل EV سایز کامل را در ژاپن، ایالات متحده و اروپا معرفی کند.

موتور سیکلت های الکتریکی هوندا تا سال 2025

همچنین هوندا اعلام کرد که علاوه بر این مدل‌های موتورسیکلت، در حال طراحی و کار روی آن‌ها است دوچرخه برای کودکان فرض بر این است که آنها بر اساس همان موتور ساخته می شوند.

طرح‌های جدید تولید مدل‌های موتور احتراق داخلی این شرکت را متوقف نمی‌کند، اما هوندا قول داده است که با معرفی دوچرخه‌های سوخت انعطاف‌پذیر (که می‌توانند با سوخت‌های مبتنی بر اتانول E20 و E100 کار کنند) آنها را دوستدار محیط‌زیست‌تر کند.

مطالب بیشتر تکراتو:

.

نظر شما در مورد موتور سیکلت های برقی هوندا جی چیست؟ نظرات خود را با سایت خبری آراددر بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

منبع: engadget

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا