تکنولوژی

موافقت سهامداران توییتر با پیشنهاد ایلان ماسک ؛ از توییتر اصرار و از او انکار!

اگرچه مدیرعامل تسلا تمام تلاش خود را می کند تا از معامله خرید توییتر خارج شود، اما اخیرا تایید سهامداران توییتر با پیشنهاد ایلان ماسک خبرساز شده است.

گروه هارون

روز سه شنبه اکثریت سهامداران این شرکت به پذیرش قرارداد 44 میلیارد دلاری رای دادند و اکنون به نظر می رسد که خود ایلان ماسک در تلاش است تا از این معامله اجتناب کند.

رای سهامداران در همان روزی صادر شد که رئیس سابق امنیت توییتر، پیتر زاتکو، در مقابل کنگره در مورد گمراه کردن سرمایه‌گذاران در مورد تعداد ربات‌ها در این سرویس، عدم حذف داده‌های کاربران و شیوه‌های امنیتی ضعیف شهادت داد.

بیشتر بخوانید: بهانه جدید ایلان ماسک برای پایان دادن به قرارداد توییتر

سهامداران توییتر با پیشنهاد ایلان ماسک موافقت کردند

در ماه ژوئن، توییتر از سهامداران خود خواست تا پیشنهاد ماسک را تایید کنند و گامی در جهت بستن قرارداد بردارند. اما اکنون که این شرکت ایلان ماسک را مجبور می کند به دادگاه برود و در نهایت به توافق برسد، به نظر نمی رسد که این رأی تنها مانع باشد.

سهامداران توییتر با پیشنهاد ایلان ماسک موافقت کردند

ماسک در ماه آوریل، قبل از سقوط شدید بازار به دلیل تورم بی سابقه، 54.20 دلار برای هر سهم برای این شرکت پیشنهاد کرد.

توییتر و ماسک در 17 اکتبر دادگاهی پنج روزه خواهند داشت که در نهایت مشخص می کند آیا این شرکت می تواند مدیر فنی و ثروتمندترین مرد جهان را مجبور به خرید کند یا خیر. در این میان ماسک تلاش می کند از خرید این شبکه اجتماعی خودداری کند.

مطالب بیشتر تکراتو:

.

در باره این موضوع چه فکر می کنید؟ نظرات خود را با سایت خبری آراددر بخش نظرات به اشتراک بگذارید اخبار فناوری با ما همراه باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا