فیلم و موزیک

مهدی طارمی داماد می‌شود ؛ همسر طارمی ستاره فوتبال ایران کیست؟

عروسی مهدی طارمی ستاره تیم پورتو و تیم ملی ایران به جرگه متاهلین پیوست و به زودی مراسم ازدواج خود را در ایران برگزار خواهد کرد.

مراسم ازدواج مهدی طارمی ستاره تیم پورتو و تیم ملی ایران به زودی برگزار می شود. اخبار خوب را ادامه دهید ازدواج مهدی طارمی با مجله خبری آرادهمراه باشید.

عروسی مهدی طارمی

همسر مهدی طارمی

عروسی مهدی طارمی
ازدواج مهدی طارمی که همسر مهدی طارمی است

مهدی طارمی پس از دیدار از پرتغال به این نتیجه رسید که اگر می خواهد پیشرفت کند باید به زندگی تنهایی خود پایان دهد. بنابراین با یک زن ایرانی مقیم لندن نامزد کرد.

همسر مهدی طارمی کیست؟ ?

هنوز اطلاعات زیادی در این باره نداریم، اما همسر طارمی در لندن بزرگ شده و پدرش تاجر است. مهدی طارمی بعد از جشن سال گذشته حرف پ را نشان می دهد و ظاهرا این حرف نام کوچک همسرش است.

طارمی پس از پایان فصل سخت فوتبالش در پورتو قصد دارد عروسی خود را در بوشهر یا اصفهان برگزار کند. گفته می شود او و همسرش در حال آماده شدن برای این کار هستند و به زودی عروسی خود را برگزار خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله عروسی مهدی طارمی ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا