ساختمان

ملکِ سوم شهرداری در بورس عرضه می شود – مجله آراد

تجربه موفق عرضه املاک شهرداری در بورس باعث شده تا سومین ملکی که در آینده ای نه چندان دور در این بازار عرضه شود.

به گزارش مجله خبری آرادو به نقل از ایسنا، 2 شهریور ماه دو ملک شهرداری تهران برای اولین بار در قالب آپارتمان های مسکونی نوسازی نشده در بورس ایران عرضه شد. قیمت پایه یک دستگاه آپارتمان مسکونی 105 متری (واقع در تهران، سعادت آباد) که 9 میلیارد و 100 میلیون تومان بود، پس از نزدیک به 40 دقیقه رقابت به قیمت 10 میلیارد و 380 میلیون تومان فروخته شد.

همچنین یک دستگاه آپارتمان مسکونی 168 متری (واقع در سعادت آباد تهران) با قیمت پایه 16.5 میلیارد تومان پس از 40 دقیقه رقابت به قیمت 20 میلیارد و 200 میلیون تومان معامله شد. معاون مالی و اقتصاد شهری شهردار تهران گفت: دو ملک عرضه شده در بورس، منازل مدیران شهرداری در سال های مختلف و در مجتمع مسکونی اوپال در منطقه 2 واقع شده است که در واقع این املاک است. متعلق به بیت المال بوده که در دست عده ای خاص بوده و اکنون به وجه نقد تبدیل و وارد خزانه شهرداری تهران می شود. “

در هر صورت، این فروش موفق باعث شد تا سومین ملک شهرداری به بازار بورس باز شود و طبق اطلاعیه درج شده در بورس ایران، قرار است یکی دیگر از ملک های شهرداری تهران (تهران، خیابان بهنار، نیاوران) قابل عرضه باشد. فروخته شده در 17 اکتبر. سالن املاک در بورس پیشنهاد می کند 164.94 متر مربع.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا