خودرو

معرفی Roewe RX9؛ شاسی بلند هفت نفره و متفاوت سایک – مجله آراد

Roewe RX9
Roewe RX9

در این مقاله برای ارائه Roewe RX9 پرداخت خواهیم کرد.

فهرست

شاسی بلند هفت نفره RX9 باید آن را پرچمدار جدید سایک موتور دانست که برند چینی است روو و احتمالا به زودی در کشورهای دیگر با برند MG عرضه خواهد شد.

نمای بیرونی خودرو و داخل کابین

در نمای بیرونی و به خصوص در قسمت جلویی خودرو شاهد طراحی تیز و خشن هستیم، جلوپنجره ذوزنقه ای شکل با گرافیک منحصربفرد و چراغ های روشنایی در روز که کمی ما را به یاد پژو می اندازند از بارزترین ویژگی ها هستند.
دستگیره های مخفی در کناره ها و چرخ های بزرگ دو رنگ نیز جلب توجه می کند و در نهایت در قسمت عقب خودرو چراغ های به هم پیوسته ای را می بینیم که از دو طرف بیرون کشیده شده اند و شماره ثبت در مرکز صندوق عقب تعبیه شده است. که در؛ اما بدون شک نحوه قرار دادن چراغ ترمز سوم بر روی لبه ارسی شیشه عقب یکی از جالب ترین نکات قطعه انتهایی است. RX9 است.

در مورد طراحی داخلی، هنوز تصویر رسمی دیده نشده است، اما در عکس های اسپا منتشر شده شاهد سبکی جدید و به روز از طراحی داشبورد هستیم که شاخص ترین عنصر آن مانیتور دیجیتال و خوشه یکپارچه، فرمان سه دندانه است. چرخ و دسته دنده . Bywire یکی دیگر از ویژگی های کابین است RX9 آنها به حساب می آیند.

کابین Roewe RX9
کابین Roewe RX9

ابعاد

ماشین Roewe RX9 دارای طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4983، 1967 و 1786 میلی متر و فاصله محوری آن 2915 میلی متر است.

مشخصات فنی

به RX9 یک موتور 2 لیتری 4 سیلندر توربوشارژ با حداکثر قدرت 234 مجله خبری آراددر نظر گرفته شده است. یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک نیز وظیفه انتقال نیرو به سیستم محرکه را بر عهده دارد.
نسخه های پایه RX9 دارای دیفرانسیل جلو هستند، اما در مدل های فول ما یک فاصله بین دو محور بلند با دو دیفرانسیل داریم.

قیمت

قیمت پایه پیش بینی می شود Roewe RX9 قیمت آن حدود 27 هزار دلار خواهد بود و از نیمه دوم سال 2022 در بازار چین عرضه می شود.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری مجله آراد

Roewe RX9 چه ویژگی هایی دارد؟

RX9 از یک موتور 2 لیتری چهار سیلندر توربوشارژ با حداکثر قدرت 234 مجله خبری آرادبهره می برد. یک گیربکس 8 سرعته اتوماتیک نیز وظیفه انتقال نیرو به سیستم محرکه را بر عهده دارد. نسخه های پایه RX9 دارای دیفرانسیل جلو هستند، اما در مدل های فول ما یک فاصله بین دو محور بلند با دو دیفرانسیل داریم.

قیمت شاسی RX9 چقدر است؟

قیمت پایه Roewe RX9 حدود 27000 دلار پیش بینی می شود.

آیا تاریخ عرضه RX9 تاریخی است؟

شاسی بلند RX9 در بازار چین با برند Roewe و در بازارهای دیگر با برند MG از نیمه دوم سال 2022 عرضه خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا