خودرو

معرفی Roewe iMax8 EV؛ مینی ون لوکس و برقی چینی | مجله آراد

معرفی Roewe iMax8 EV;  مینی ون لوکس و برقی چینی
معرفی Roewe iMax8 EV; مینی ون لوکس و برقی چینی

مدتی است که خودروسازان چینی به طور گسترده و جدی وارد بازار مینی ون ها شده اند و هر برندی در تلاش است تا سهمی در این بخش داشته باشد که تقاضا برای آن رو به افزایش است. با این مقدمه کوتاه، به سراغ معرفی مینی ون جدید چینی می رویم Roewe iMax8 EV ما داریم می رویم

نمای بیرونی و داخلی Roewe iMax8 EV

در قسمت جلوی خودرو شاهد جلوپنجره ای بسیار بزرگ با گرافیکی جالب هستیم که به گفته خود شرکت، این گریل جلویی «علامت الماس» نام دارد و دارای 66 قطعه برش الماس مانند است. این خودرو در 4 رنگ مختلف عرضه خواهد شد.

در داخل خودرو شاهد چینش صندلی های 2+2+3 هستیم که به این معنی است که ردیف دوم دارای صندلی های VIP با تنظیمات خاص است.

معرفی Roewe iMax8 EV;  مینی ون لوکس و برقی چینی

یک صفحه نمایش 10.25 اینچی در مرکز داشبورد، بخش سرگرمی خودرو را اداره می کند، در حالی که یک صفحه نمایش 12.3 اینچی نیز به عنوان خوشه تمام دیجیتال خودرو استفاده می شود. رینگ فرپان نیز طراحی بسیار زیبایی دارد و در ترکیب با تریم رنگی در فضای داخلی خودرو و مواد مرغوب ظاهری دلنشین و مجلل ایجاد می کند.

لازم به ذکر است که داخل خودرو با چرم ناپا پوشیده شده است و صندلی های ردیف دوم دارای امکاناتی مانند ماساژور، گرمکن و تکیه گاه زیر زانو هستند.

ابعاد وسیله نقلیه EV iMax8

مینی ون جدید Roewe دارای طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 5016، 1909 و 1796 میلی متر است و فاصله بین دو محور آن نیز 3000 میلی متر است.

مشخصات فنی IMAX 8 الکتریکی

مینیون Roewe iMax8 EV دارای موتور الکتریکی با حداکثر قدرت 241 مجله خبری آرادو گشتاور 350 نیوتن متر است. ظرفیت باتری این خودرو 90 کیلووات ساعت است.

این مینی ون جذاب بین 550 تا 570 کیلومتر کارکرد دارد.

قیمت Roewe iMax8 EV

قیمت Roewe iMax8 EV بسته به سطح تجهیزات و نوع خودرو (انواع لوکس، هوانوردی و رانندگی هوشمند) در بازه 38000 تا 52800 دلار اعلام می شود.

رضا فراهانی صفرآبادی

پایگاه خبری مجله آراد

مشخصات مینی ون Roewe iMax8 چیست؟

مینی ون Roewe iMac8 EV دارای یک موتور الکتریکی با حداکثر قدرت 241 مجله خبری آراداست. و گشتاور 350 نیوتن متر

قیمت مینی ون Roewe iMax8 چقدر است؟

قیمت Roewe iMax8 EV بسته به سطح تجهیزات و نوع خودرو (انواع Luxury، Aviation و Smart Driving) در بازه 38000 تا 52800 دلار اعلام شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا