خودرو

معرفی BYD Seal؛ دومین سدان تمام الکتریکی از سری اقیانوس – مجله آراد

سیل BYD
سیل BYD

در این مقاله شما را معرفی می کنیم سیل BYD (مهر) بیایید پرداخت کنیم.

سیل باید یک سدان تمام الکتریکی دوم وجود داشته باشد BYD بعد از دلفین با سری اقیانوس این برند آشنا شوید. نام سیل با توجه به اینکه این سدان از سری BYD Ocean است احتمالا به معنای چاپ است.

طراحی ظاهری

قبل از هر چیز لازم است بدانید که سیل مستقیماً تسلا مدل 3 را هدف قرار داده است، یعنی چه از نظر طراحی و چه از نظر بحث فنی با خودروی چینی دست و پا بسته روبرو نیستیم.

نمای جلویی سیل این ما را کمی به یاد محصولات جدید پورشه، به خصوص تایکان می اندازد. چراغ های باریک جلوی خودرو، ارتفاع کم جلوی خودرو، خطوط نرمی که از پایین تا دماغه خودرو کشیده شده است، همه اینها ظاهری اسپرت به خودرو می بخشد. مهر انها ساختند. شایان ذکر است که همچنان تصویر داخل آن می باشد مهر منتشر نشده.

ابعاد ماشین

سدان سیل دارای طول، عرض و ارتفاع به ترتیب 4800، 1875 و 1470 میلی متر و فاصله محوری آن 2920 میلی متر است.

سیل
سیل

مشخصات فنی

Flood، بر اساس پلت فرم BYD، نامیده می شود پلت فرم الکترونیکی 3.0 تشکیل می شود. این پلتفرم ماژولار به BYD اجازه می دهد تا انواع خودروهای الکتریکی را چه با یک موتور یا دو موتور، چهار چرخ متحرک، با شتاب 2.9 ثانیه و مسافت پیموده شده بیش از هزار کیلومتر طراحی کند.

سکوی سیل
سکوی سیل

سیل در دو نوع محور عقب یا چهار چرخ متحرک قابل سفارش است. محور عقب این خودرو در دو نوع قدرت 201 مجله خبری آرادموجود است. و 308 مجله خبری آرادو نوع چهار چرخ متحرک با دو موتور الکتریکی (محور جلو 214 مجله خبری آرادو محور عقب 308 مجله آراد) موجود است.
مدل چهارچرخ محرک این خودرو شتاب صفر تا صد معادل 3.8 ثانیه دارد و برد آن 700 کیلومتر برآورد شده است.

قیمت

قیمت سدان Flood زمانی که در چین عرضه شود بین 34600 تا 44100 دلار خواهد بود.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری مجله آراد

BYD Seal چه ویژگی هایی دارد؟

این سیل بر اساس پلتفرم BYD به نام e-platform 3.0 است. این پلتفرم ماژولار به BYD اجازه می دهد تا انواع خودروهای الکتریکی را چه با یک موتور یا دو موتور، چهار چرخ متحرک، با شتاب 2.9 ثانیه و مسافت پیموده شده بیش از هزار کیلومتر طراحی کند. سیل در دو نوع محور عقب یا چهار چرخ متحرک قابل سفارش است. محور عقب این خودرو در دو نوع قدرت 201 مجله خبری آرادموجود است. و 308 مجله خبری آرادو نوع چهار چرخ متحرک با دو موتور الکتریکی (محور جلو 214 مجله خبری آرادو محور عقب 308 مجله آراد) موجود است.

قیمت سیل BYD چقدر است؟

قیمت سدان Flood زمانی که در چین عرضه شود بین 34600 تا 44100 دلار خواهد بود.

BYD Seed برای رقابت با کدام خودرو طراحی شده است؟

لازم به ذکر است که سیل مستقیماً به سمت تسلا مدل 3 هدایت شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا