فیلم و موزیک

معرفی گروه ایلومیناتی مارول ؛ چه کسانی در این گروه مخفی فعالیت می کنند؟

بعد از انتقام جویان، یکی از معروف ترین گروه های مارول، ایلومیناتی نام دارد. به کار خود ادامه دهید معرفی گروه ایلومیناتی مارول بیایید پرداخت کنیم.

با وجود حضور ایلومیناتی در فیلم دکتر استرنج در جهان های موازی جنون، احتمالاً می خواهید آن را بدانید ایلومیناتی های مارول چه کسانی هستند؟ . همچنین شایعات زیادی در مورد ایجاد پروژه ویژه ایلومیناتی در دنیای فیلم های مارول وجود دارد که حائز اهمیت است. تیم مارول ایلومیناتی بیشتر ▼.

معرفی گروه ایلومیناتی مارول

چه کسی در این گروه مخفی کار می کند؟

معرفی گروه ایلومیناتی مارول
گروهی از ایلومیناتی در مارول

گروهی از ایلومیناتی در مارول او به بزرگترین فرصت ها دست یافت، دستکش ابدیت تانوس را به دست گرفت و سرنوشت جهان های موازی را تغییر داد. اما به این ترتیب او به چیزی متفاوت از یک گروه ابرقهرمان تبدیل شد.

ایلومیناتی نامی با سابقه ای چند صد ساله در دنیای واقعی است. در دنیای واقعی، ایلومیناتی شامل روشنفکرانی است که مخفیانه سرنوشت جهان را تعیین می کنند. در دنیای واقعی صحبت های زیادی در مورد این گروه وجود دارد که برخی از آنها تئوری توطئه و برخی از آنها واقعیتی غیرقابل انکار است.

تیم مارول ایلومیناتی گروهی از ابرقهرمانان است که توسط تونی استارک یا مرد آهنی پس از نبرد کریپ‌ها و طومارها تشکیل شد. او معتقد بود که با گرد هم آوردن باهوش‌ترین ابرقهرمانان روی زمین، می‌توان گروهی از مردم، هر کدام با دانش منحصربه‌فرد، وجود داشته باشند که بتوانند از نبردهای بزرگی مانند نبرد مردم و طومار جلوگیری کنند.

بیشتر بخوانید:

ایلومیناتی های مارول چه کسانی هستند؟

معرفی گروه ایلومیناتی مارول
اسامی اعضای گروه ایلومیناتی
  • تونی استارک با نام مستعار مرد آهنی رهبر انتقام جویان است
  • رید ریچاردز با نام مستعار آقای شگفت انگیز رهبر چهار شگفت انگیز است
  • نامور، پادشاه آتلانتیس
  • پیچ سیاه، پادشاه غیرانسان ها
  • دکتر استفان استرنج، جادوگر بزرگ و راهنمای عرفانی
  • پروفسور چارلز خاویر، رهبر جهش یافته ها

بیشتر بخوانید:

معرفی تیم مارول ایلومیناتی

این ترکیب اصلی گروه ایلومیناتی در مارول بود. آنها با هم، تهدیدهای زمینی بالقوه را پیش بینی و سرکوب کردند. وقتی آنها از هالک خیلی ترسیدند، تله ای گذاشت که او را با کمک موشک به فضا فرستاد. در نتیجه خط داستانی سیاره هالک شکل می گیرد که یکی از بهترین کمیک های هالک محسوب می شود.

در یک مقطع ایلومیناتی تصمیم گرفتند دستکش ابدی تانوس را دوباره بسازند و آن را در مقابل خود نگه دارند تا به دست افراد اشتباه نیفتد. این گروه سنگ های ابدیت را تقسیم کردند و سوگند یاد کردند که هرگز از آنها استفاده نکنند.

زمانی که ایلومیناتی فکر کردند بلک بولت کشته شده است، سنگ ششم را به کاپیتان آمریکا سپردند. کاپیتان آمریکا می توانست وجدان گروه باشد، اما این وجدان زیاد دوام نیاورد.

بیشتر بخوانید:

چالش ایلومیناتی

معرفی گروه ایلومیناتی مارول
کاپیتان آمریکا دستکش تانوس ابدیت را می پوشد

بزرگترین چالش برای ایلومیناتی در سری کتاب های کمیک New Avengers: Illuminati در سال 2013 رخ داد. پلنگ سیاه متوجه می شود که دنیای اصلی مارول و یک دنیای موازی دیگر با یکدیگر برخورد می کنند و نتیجه آن نابودی هر دو جهان است.

کاپیتان آمریکا تمایلی به استفاده از دستکش های بی پایان برای نجات هر دو جهان ندارد. اما نتیجه کار او نابودی سنگ های ابدیت بود. شکاف بزرگی در گروه ایلومیناتی وجود داشت، برخی به دنبال راهی جدید بودند و برخی دیگر می خواستند دنیای دیگری را برای نجات دنیای خود ویران کنند.

کاپیتان آمریکا به شدت با نابودی جهان دیگر مخالف بود، اما ایلومیناتی مخالف بود. دکتر استرنج سپس تصمیم گرفت تا با انجام کاری که هرگز از ایلومیناتی به یاد نداشت، خاطره کاپیتان آمریکا را پاک کند و چنین مشکل بزرگی را برای این گروه حل کند.

بیشتر بخوانید:

ایلومیناتی در دنیای سینمایی مارول

معرفی گروه ایلومیناتی مارول
دکتر استرنج علیه گروه ایلومیناتی

در حال حاضر ایلومیناتی در دنیای سینمای مارول و در Dr. عجیب در جهان های موازی جنون. آینده این داستان بسیار مهم به شرایط زیادی بستگی دارد، اما می توان امیدوار بود که آنها را در آثار بعدی از دنیای سینمایی مارول ببینیم.

بیشتر بخوانید:

از شرکت شما تا انتهای مقاله معرفی گروه ایلومیناتی مارول ما سپاسگزاریم. فراموش نکنید که نظرات خود را در مورد این مقاله به اشتراک بگذارید. شما می توانید نویسنده مهمان سایت باشید شکل عضو شوید و علاوه بر به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد مقالات، تماشای فیلم ، نقد و بررسی سریال، سینما نیوز و مطالب خود را منتشر کنید. برای خواندن پیوند متصل تماس بگیرید نویسنده مهمان کلیک. در ضمن شما دوستان عزیز می توانید اینستاگرام فیگار به مهم ترین فیلم ها در ژانرهای مختلف و خلاصه نقد و بررسی فیلم های روز دنیا مراجعه کنید.

سوالات متداول در مورد ارائه گروه ایلومیناتی مارول

ایلومیناتی های مارول چه کسانی هستند؟

مرد آهنی، دکتر. استرنج، پروفسور ایکس، آقای شگفت انگیز، بلک بولت و نیمور اعضای اصلی مارول ایلومیناتی هستند. لازم به ذکر است که کاپیتان آمریکا مدتی است که در این گروه عضویت داشته است.

آیا ایلومیناتی در دنیای سینمای مارول وجود دارد؟

آره. این گروه مخفی وارد دنیای سینمایی مارول در Dr. عجیب در جهان های موازی جنون.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا