خودرو

معرفی کانتو K20؛ خودروی الکتریکی جذاب و متفاوت از چین | مجله آراد

کانتو K20
کانتو K20

در این مقاله به بررسی خواهیم پرداخت کانتو K20, یکی از متنوع ترین خودروهای الکتریکی در بازار چین؛ یک خودروی الکتریکی کوچک و دو نفره که ظاهری خارج از بخش خود دارد.

سازنده

نام سازنده شرکت K20، کانتو موتورز است. اکثر مردم با محصول سوپراسپرت K50 با این شرکت آشنا هستند; خودرویی با حداکثر قدرت 435 مجله خبری آراد و 680 نیوتن متر گشتاور.

طراحی ظاهری K20

ماشین K20 از نظر طراحی، تا حد زیادی مدیون مفهومی است که این برند در سال 2018 معرفی کرد. در ظاهر K20 با طراحی متفاوتی مواجه می شویم که ما را به یاد ابرخودروها می اندازد. کاپوت کشیده، گلگیرهای حجیم، شیب جلوپنجره بالا، چرخ های بزرگ با گیره های قرمز و… از مواردی هستند که ما را به یاد چهره این هایپرکار می اندازند.

کانتو K20
کانتو K20

اما وقتی نوبت به انتهای این خودروی دو در می رسد، ناگهان همه چیز تغییر می کند و جدای از بحث زیبایی شناختی، فقط شاهد طراحی متفاوتی هستیم که بیشتر شبیه یک خودروی مفهومی است تا یک مدل تولید انبوه.

کانتو K20
کانتو K20

این خودرو در طیف رنگ های سفید، سبز، صورتی، بنفش، آبی، خاکستری و رنگ های مخفی قابل سفارش است که در ارائه نهایی ارائه خواهد شد.

کانتو K20
کانتو K20

کابین K20

در داخل کابین نیز شاهد طراحی متفاوت و نامتقارن هستیم که از بارزترین ویژگی های آن می توان به دریچه چند ضلعی در مرکز داشبورد و خوشه و مانیتور یکپارچه اشاره کرد.

کابین کانتو K20
کابین کانتو K20

نکته جالب دیگر نزدیکی بیش از حد دو صندلی خودرو است که عرض کم آن را نشان می دهد.

کابین کانتو K20
کابین کانتو K20

مشخصات فنی

هنوز یک شرکت کیانتو مشخصات فنی دقیق این محصول ذکر نشده، اما اعلام می شود K20 این خودرو تنها با یک موتور الکتریکی در محور عقب و باتری هایی که در کف خودرو بین دو محور قرار می گیرد در دسترس خواهد بود.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری مجله آراد

K20 متعلق به کدام شرکت است؟

نام شرکت سازنده K20 Kanto Motors است. اکثر مردم با محصول سوپراسپرت K50 با این شرکت آشنا هستند. خودرویی با حداکثر قدرت 435 مجله خبری آراد و 680 نیوتن متر گشتاور.

کیانتو K20 چه ویژگی هایی دارد؟

کیانتو مشخصات دقیق این محصول را مشخص نکرد، اما اعلام کرد که K20 تنها با موتور الکتریکی در محور عقب و باتری هایی که در کف خودرو بین دو محور قرار می گیرد، عرضه می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا