خودرو

معرفی چانگان استار ۹ الکتریکی | مجله آراد

چانگان استار 9
ستاره 9

چانگان استار 9 می توان آن را یک ون کاربردی یا یک ون کلمه بهتر در نظر گرفت.

چانگان را باید یکی از چهار خودروساز بزرگ چینی در کنار برندهایی مانند سایک، فاو و دانگ فنگ دانست که تقریباً هر سال از 5 تا 10 محصول جدید و 5 تا 10 محصول به روز و اصلاح شده در زیربخش های مختلف رونمایی می کنند. ستاره 9 نیز یکی از این محصولات است.

طراحی ظاهری چانگان استار 9

در طراحی دماغه خودرو مشبکی نسبتا بزرگ با خط آبی در بالا (به نشانه تمیز بودن خودرو) به همراه چراغ هایی که از دو طرف آن را احاطه کرده اند، مشاهده می کنیم. سپر شکل بسیار ساده ای دارد و در کل ظاهر این خودرو با مدل بنزینی آن به دلیل هزینه های پایین تولید و طراحی تفاوتی ندارد.

از طراحی ستاره برقی 9 نباید انتظاری داشته باشید زیرا این خودرو عمدتاً بر پایه وان چانا استار 4500 ساخته شده است که قدمت آن به سال 2013 برمی گردد و در سال 2022 به جز یک فیس لیفت کوچک چیزی بیشتر از این دیده نشده است.

داخلی و امکانات

در داخل کابین شاهد سبکی بسیار ساده و بدون هیچ جذابیت و زیبایی هستیم و تنها با استفاده از قطعات تزئینی آبی سعی شده است تا چاشنی پویا را به طراحی بی روح و زشت داشبورد اضافه کنیم.

کابین چانگان استار 9
ستاره کابین 9

در این وانت مانیتور، ترمز دستی برقی و حتی دکمه هایی برای کنترل سیستم صوتی روی فرمان وجود ندارد، تنها شیشه های برقی، سیستم صوتی بسیار ابتدایی و تهویه دستی از معدود گزینه های آن هستند.

مشخصات فنی چانگان استار 9

به چانگان استار 9 الکتریک (چانگان استار 9) از یک موتور الکتریکی با حداکثر قدرت 75 مجله خبری آرادو گشتاور قابل توجه 220 نیوتن متر استفاده شده است.

چانگان استار 9
ستاره 9

یکی از مزیت های این خودرو نصب موتور الکتریکی آن بر روی محور عقب است که استار 9 را به یک ون دیفرانسیل عقب کاری، تجاری و مسافربری در میان بسیاری از وانت های دیفرانسیل جلو چینی تبدیل می کند. چانگان اعلام کرد که وانت جدید این شرکت با هر بار شارژ کامل می تواند مسافتی معادل 245 کیلومتر را طی کند.

چانگان استار 9
ستاره 9

قیمت چانگان استار 9

اکنون فروش این خودرو در بازار چین با قیمت 21700 دلار آغاز شده است.

رضا صفرآبادی فراخانی

پایگاه خبری مجله آراد

چانگان استار 9 چه مشخصاتی دارد؟

برای ستاره برقی 9 از یک موتور الکتریکی با حداکثر قدرت 75 مجله خبری آرادو گشتاور قابل توجه 220 نیوتن متر استفاده شده است.

ستاره 9 چه امکاناتی دارد؟

در این وانت مانیتور، ترمز دستی برقی و حتی دکمه هایی برای کنترل سیستم صوتی روی فرمان وجود ندارد، تنها شیشه های برقی، سیستم صوتی بسیار ابتدایی و تهویه دستی از معدود گزینه های آن هستند.

قیمت چانگان استار 9 چنده؟

قیمت این ون برقی در بازار چین ۲۱۷۰۰ دلار است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا