خودرو

معرفی هیوندای استارگِیزر؛ مینی ون جذاب هیوندای | مجله آراد

هیوندای استارگازر
هیوندای استارگازر

هیوندای به تازگی یک مینی ون جذاب سه ردیفه با طراحی چشمگیر در اندونزی معرفی کرده است. مینی ون که باید سهم بازار هیوندای را در این سگمنت با قیمتی بسیار مقرون به صرفه افزایش دهد.

طراحی ظاهری

در مینی ون جدید هیوندای یعنی ستارگان (ستارگان ما یک سبک طراحی سیال را می بینیم. دماغه خودرو با بسته نوری دو قسمتی و به خصوص نوار LED که تمام عرض خودرو را پوشانده است به سرعت ما را به یاد برادر بزرگتر خود یعنی Staria می اندازد. در نمای جانبی، یکی از بارزترین ویژگی ها، شکل خاص شیشه های کناری و گلگیرهای برش خورده Stargazer است.

هیوندای استارگازر
ستارگان

بالاخره به نمای عقب می رسیم. در این قسمت چراغ های متصل به هم را در یک قاب مشکی مثلثی می بینیم که طراحی مشابه هیوندای بایون دارند و ظاهر را جذاب تر می کنند. ستارگان تبدیل شده اند

کابین و امکانات Stargazer

طراحی داخلی خودرو به سبک جدید محصولات هیوندای ساخته شده است. اگرچه مانیتور هشت اینچی خودرو و خوشه نیمه دیجیتال آن به هم متصل نیستند، اما در یک قاب یکپارچه قرار گرفته اند. چیدمان صندلی ها بنا به سفارش مشتری 2+2+2 یا 2+3+2 می باشد. با باز بودن هر سه ردیف صندلی، فضای بار 200 لیتر می شود، اما با تا شدن ردیف سوم صندلی ها، این فضا به 585 لیتر افزایش می یابد.

هیوندای استارگازر این دستگاه در چهار نوع مختلف به نام های Active، Trend، Style و Prime عرضه می شود و بسته به نوع خودرو، تجهیزات و امکانات ایمنی و رفاهی شامل مواردی مانند پد شارژ بی سیم، سیستم های کمکی رانندگی مانند دستیار حفظ خطوط، سیستم جلوگیری از برخورد برخورد از جلو و عقب، رادار نقطه کور و غیره.

ابعاد

ستارگان طول، عرض و ارتفاع آن به ترتیب 4460، 1780 و 1695 میلی متر است و فاصله بین دو محور آن نیز 2780 میلی متر است. وزن این خودرو 1209 کیلوگرم است.

مشخصات فنی

هیوندای استارگازر
ستارگان

هیوندای برای مینی ون استارگازر تنها از یک موتور 1.5 لیتری 4 سیلندر تنفس طبیعی با حداکثر قدرت 115 مجله خبری آراداستفاده می کند. و گشتاور 144 نیوتن متر. گیربکس این خودرو 6 سرعته دستی یا اتوماتیک IVT (گیربکس متغیر هوشمند) است که نیروی موتور را به چرخ های جلو منتقل می کند.

باید بگویم ستارگان برای بازار هند، این خودرو به یک موتور 1.4 لیتری توربوشارژ و یک موتور 1.5 لیتری توربو دیزل مجهز خواهد شد.

قیمت هیوندای استارگازر

قیمت پایه این مینی ون کره ای از حدود 16 دلار شروع می شود و در کامل ترین مدل تا 21 هزار دلار می رسد.

رضا صفرآبادی فراخانی

پایگاه خبری مجله آراد

مشخصات هیوندای استارگازر چیست؟

هیوندای از یک موتور 4 سیلندر 1.5 لیتری تنفس طبیعی با حداکثر قدرت 115 مجله خبری آراداستفاده می کرد. و 144 نیوتن متر گشتاور برای مینی ون Stargazer.

Stargazer چه امکاناتی دارد؟

هیوندای استارگازر در چهار تریم مختلف به نام های Active، Trend، Style و Prime عرضه می شود و بسته به نوع خودرو، تجهیزات ایمنی و رفاهی و امکانات شامل مواردی مانند پد شارژ بی سیم، سیستم های کمکی رانندگی مانند حفظ بین خطوط، سیستم جلوگیری از برخورد جلو و عقب نقاط کور راداری و…

قیمت هیوندای استارگازر چقدر است؟

قیمت پایه این مینی ون کره ای از حدود 16 دلار شروع می شود و در کامل ترین نسخه به 21 هزار دلار می رسد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا