خودرو

معرفی هونگچی HM9؛ ام پی وی جدید بازار چین | مجله آراد

هونگچی HM9
هونگچی HM9

هونگچی HM9 باید آن را جدیدترین MPV 7 نفره بازار چین دانست که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم.

طراحی ظاهری

مینی‌ون‌ها در سال‌های اخیر طراحی‌های پیچیده‌تر و زیباتری پیدا کرده‌اند و دیگر شاهد طراحی مربع و بی‌روح برای آن‌ها نیستیم. در بازاری که کراس اوورها به طور فزاینده ای محبوب می شوند، طراحی یک مینی ون جذاب کار سختی است، اما به نظر می رسد چینی ها نیز راه درستی را در این مسیر انتخاب کرده اند و نمونه ای ملموس است. این مروری بر سبک طراحی دو مینی ون دانگ فنگ M4 و هایما 7X است که چند روز پیش در نمایشگاه خودرو تهران شاهد آن بودیم.

هونگچی HM9
هونگچی HM9

هونگچی HM9 با همین سیاست طراحی شده است، اما طراحی کلی بدنه شبیه به لکسوس LM است. این شباهت به خصوص در دماغه خودرو به چشم می خورد. اما جلوپنجره غول پیکر با خطوط عمودی امروزه به امضای برند هونگچی تبدیل شده است و نمی توان این طرح را یک کپی صرف دانست.

فضای داخلی و ویژگی های Hongchi HM9

در فضای داخلی، همانطور که هونگچی را می توان پرچمدار برندهای چینی و مجلل ترین آنها دانست، شاهد طراحی ساده و مجلل با متریال با کیفیت هستیم که البته تا حدودی به مرسدس بنز کلاس V شباهت دارد.

کابین HM9
کابین HM9

در این وانت لوکس امکانات جذابی مانند صندلی کاپیتان در ردیف دوم، امکان ویدئو کنفرانس، گرمایش و سرمایش صندلی های ردیف اول و دوم، فضای داخلی چرمی، تزئینات چوبی، ماساژور صندلی، شارژ بی سیم موبایل، میز ناهار خوری و 3 دیدگاه ها باشد. علاوه بر این، انتظار می رود این خودرو به سطح بالایی از آپشن های ایمنی مجهز شود.

ابعاد

هونچی طول HM9 به ترتیب 5222، 2005 و 1935 میلی متر، عرض و 1935 میلی متر ارتفاع، با فاصله بین دو محور 3200 میلی متر است.

مشخصات فنی

در بخش فنی هونگچی HM9 از یک موتور 2 لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت 252 مجله خبری آراداستفاده شده است و حداکثر سرعت این MPV چینی 200 کیلومتر در ساعت است.

رضا صفرآبادی فراهانی

پایگاه خبری مجله آراد

مشخصات هونگچی HM9 چیست؟

قسمت فنی هونگچی HM9 از موتور 2 لیتری توربوشارژ با حداکثر قدرت 252 مجله خبری آراداستفاده می کند و حداکثر سرعت این MPV چینی 200 کیلومتر در ساعت است.

هونگچی HM9 چه ویژگی هایی دارد؟

این وانت لوکس دارای ویژگی های جذابی از جمله صندلی های مستر ردیف دوم، ویدئو کنفرانس، صندلی های گرمایش و سرمایش ردیف اول و دوم، تزئینات داخلی چرم، تزئینات چوبی، ماساژور صندلی، شارژ بی سیم تلفن همراه، میز غذاخوری و … می باشد. بودن. علاوه بر این، انتظار می رود این خودرو به سطح بالایی از آپشن های ایمنی مجهز شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا