فیلم و موزیک

معرفی سریال From (از سوی) | شهری در انحصار هیولاها

سریالی از (از) که توسط برادران روسو تهیه شده است، سبک جدیدی از هیولاها را به ما نشان می دهد که اصلاً مشخص نیست ماهیت آنها دقیقاً چیست و از کجا آمده اند! با آراد نیوز همراه باشید.

در سال 2018، یک سرویس یوتیوب به نام YouTube Red پروژه‌ای را راه‌اندازی کرد که بخشی از یک توافق جامع بین رادیو Midnight و Rousseau AGBO بود. پروژه ای که جان گریفین فیلمنامه را نوشت و آن را خلق کرد. اما بعد از حدود 3 سال همه چیز تغییر کرد و سریال From به شبکه اپیکس منتقل شد. این پس از آن بود که تغییرات عمده و گسترده ای در YouTube Premium ایجاد شد و ماهیت آن به نوعی تغییر کرد. شبکه اپیکس از همان ابتدا ساخت 10 قسمت را سفارش داد.

قرار شد جک بندر کارگردان 4 قسمت اول باشد. از اواسط سال 2021، بازیگران به تدریج صف می کشند و منسجم می شوند. هارولد پرینو، یان بیلی، ایان بیلی و کاتالینا ساندینو مورنو در ابتدا در سه نقش اصلی انتخاب شدند. بعدها بازیگران دیگری مانند شان ماجومدر، الیزابت ساندرز، اوری کنراد، هانا کرمی، ریکی هی، سایمون وبستر، کلوئی ون لندشات و پگا گفوری به تدریج به این تیم پیوستند و کار خود را آغاز کردند. یکی از مواردی که باعث موفقیت این سریال شد، حضور برادران روسو به عنوان تهیه کنندگان اجرایی سریال بود.

هارولد پرینو زنگ سریال را می لرزاند

این دو برادر به قدری محبوب، مشهور و کاربالیست هستند که بیشتر اوقات حضور آنها باعث موفقیت پروژه می شود. منتقدانی که این اثر را تماشا کردند نمرات بسیار خوبی از آن گرفتند. به خصوص که به نظر می رسد From مورد انتقاد بسیاری از راتون تومیتوز قرار گرفته است. اکثر منتقدان موافق بودند که هارولد پرینو در نقش خود و داستان سریال غیرعادی به نظر می رسید. داستانی که طی یک ماجراجویی هیجان انگیز و جذاب ما را به مقصدی مرموز و ناشناخته می برد. این سریال با داستان خود سبک دیگری از هیولاها را به ما نشان می دهد که شاید تا به حال ندیده باشیم.

داستان From در یک شهر کوچک کابوس‌وار در وسط آمریکا اتفاق می‌افتد. شهری عجیب که هرکس را وارد آن کند به دام می اندازد و اجازه خروج را نمی دهد. اکنون ساکنانی که در این شهر زندگی می کنند باید از هر نظر خود را زنده نگه دارند و در نهایت راهی برای خروج از شهر پیدا کنند. در شرایطی که تمایلی به ادامه زندگی در این شهر ندارند. اما همه چیز آنطور که به نظر می رسد آسان نیست. گیر افتادن در یک شهر کوچک تنها بخشی از مشکل است.

اعضای خانواده متیوز در سریال از

علاوه بر افراد معمولی، موجودات ترسناک و شبح زیادی نیز وجود دارند که در زندگی این افراد می افتند و قصد کشتن آن ها را دارند. این موجودات در جنگل های اطراف زندگی می کنند و هیچ کس ماهیت آنها را نمی داند. آنها مانند خون آشام ها رابطه خوبی با روز ندارند و فقط شب ها و در تاریکی بیرون می روند. در نگاه اول به نظر می رسد که آنها ترکیبی از انسان، زامبی و ارواح و چیزهایی از این دست هستند. آنها ظاهری انسانی دارند، مانند زامبی ها هستند و به مقصد نمی شتابند، مانند ارواح سفید هستند، وقتی به طعمه حمله می کنند تبدیل به هیولاهای تشنه به خون می شوند، هوشمندانه عمل می کنند و مانند زامبی ها احمق نیستند و ویژگی های دیگری که در آنها دیده می شود – پایین.

هوش آنها فقط به صحبت کردن و مهارت ختم نمی شود. آنها توانایی خاصی دارند که می توانند طرف مقابل را متقاعد کنند و حرفشان را روی صندلی بنشانند. وضعیت این شهر یا روستا به گونه ای است که مردم فقط از صبح تا شب حق خروج و کار در شهر را دارند. وقتی کلانتری زنگ را می‌زند و شروع به اصطلاح ساعت خسوف را اعلام می‌کند، همه باید وارد خانه‌های خود شوند و در و پنجره‌ها را ببندند وگرنه آخر کار تنها خواهد بود. پس از تاریک شدن هوا، هیولاها از جنگل بیرون می آیند، به خانه ها می روند و در را می کوبند.

سه بازیگر اصلی سریال از جنگل

با توانایی ها و قدرتی که دارند رسما با روح مردم بازی می کنند تا مزخرف کنند. حالا این چیزهای احمقانه می تواند به اندازه تماشا کردن، خیره شدن یا صحبت کردن با هیولاها باشد یا در بدترین حالت اجازه ورود آنها به خانه که در نهایت منجر به دریدن و پاره شدن آنها می شود. هیچ کس ماهیت آنها را نمی داند و نمی داند از کجا آمده اند. حتی کسانی که سال ها در این منطقه زندگی می کنند. شاید بر اساس همان کلیشه قدیمی تمام فیلم ها و سریال های ترسناک بتوان گفت که این هیولاها ممکن است همان افرادی باشند که در این دهکده مرده اند. حالا یا به مرگ طبیعی، یا کشته شدن توسط هیولاهای قدیمی.

شاید این هیولاها روح افرادی باشند که در زمان حیات خود در این روستا گرفتار شده اند و اکنون روح آنها در آنجا گرفتار شده است. همانطور که فکر می کنید ورود به این روستا آسان نیست و همه نمی توانند وارد آن شوند. همانطور که در خود سریال گفته شد، گویی این روستا مردمان خود را انتخاب می کند و تنها به تعداد مشخصی اجازه ورود می دهد. اگر در آمریکای مرکزی بودید، در جاده ها راه می رفتید و می خواستید به مقصدی برسید، اما در میانه راه به تنه درختی برخوردید که در وسط راه بود، فاتحه خود را بخوانید. به خصوص اگر گروه بزرگی از کلاغ های سیاه را در آسمان دیده باشید.

شخصیت های اصلی سریال از مراسم تشییع جنازه

تبریک می گویم! شما قبلاً یک فرد انتخاب شده هستید. با دیدن این علائم، اگر خودکشی کنید، نمی توانید از این روستا فرار کنید زیرا توسط این شهر کابوس وار انتخاب شده اید. پس از دیدن این درخت، باید مسیر خود را تغییر دهید تا وارد مسیری شوید که بتوانید به مسیر خود ادامه دهید. اما بدون اینکه متوجه شوید وارد راهی می شوید که دیگر نمی توانید از آن خارج شوید و در یک چرخه بی پایان گیر کنید و در نهایت باید تسلیم شوید و تسلیم شوید. پس از این همه تلاش، شما یکی از ساکنانی می شوید که در این دهکده گیر افتاده و در تلاش برای یافتن راهی برای فرار کشته شده اند.

حالا که دست سرنوشت مسیر شما را عوض کرده و در این شهر ترسناک گرفتارتان کرده است، بهترین زمان برای تماشای سریال های دیگر است. فکر نمی کنم الان بتوانید از شر این روستا خلاص شوید. به همین منظور در این قسمت شما را با سریال هایی شبیه از از به تماشا آشنا می کنیم. سریال هایی که شبیه وضعیت شما در این شهر کابوس وار است.


سریال های مشابه از From

میگ ووگل در سریال Under the Dome ظاهر می شود

سریال زیرگنبد

سریال زیر گنبد

بازیگران: مایک ووگل، ریچل لوفور و ناتالی مارتینز

سال پخش: 2013 تا 2016

خلاصه داستان: سریال زیر گنبد داستان شهر کوچکی را روایت می کند که به طور ناگهانی و غیرقابل توضیحی ارتباط خود را با تمام دنیا از دست می دهد و کاملاً جدا می شود. این به دلیل گنبدی شفاف و بسیار بزرگ است که آن را احاطه کرده است. ساکنان این شهر باید با شرایط پسا آخرالزمانی کنار بیایند و در این شرایط سخت به زندگی خود ادامه دهند. در عین حال باید به دنبال پاسخ سوالات خود درباره این گنبد بزرگ باشند. از کجا آمده، نابود می شود یا نه و کی از بین می رود.


کریس وود و کریستن گوتوفسکی در سریال Containment

سریال محدودیت

محدودیت سریال

بازیگران: دیوید جیازی، کریستینا موزس و کریس وود

سال پخش: 2016

خلاصه داستان: این سریال داستان یک بیماری همه گیر را دنبال می کند که به آتلانتا سرایت کرد. این چیزی است که این شهر را تا این حد قرنطینه کرده است. در نتیجه کسانی که در این شهر گرفتار شده اند باید با تمام وجود برای حفظ جان خود بجنگند. این سریال داستان درامی را روایت می کند که در آن عزیزان از هم جدا می شوند. علاوه بر این، نشان می‌دهد که چگونه جامعه‌ای که در قرنطینه رشد می‌کند، به طور همزمان تکامل بشریت را معکوس می‌کند و تولد قهرمانان غیرمنتظره را خلق می‌کند.


بازیگران اصلی سریال چهره های ناشناس در رستوران

سریال افراد ناشناس

یک سری افراد گمنام

بازیگران: جیسون ولز، دیزی بیتس و چادویک بوزمن

سال پخش: 2010

خلاصه داستان: چند غریبه به خود می آیند و خود را در شهری متروک و دورافتاده محبوس می بینند. آنها بلافاصله به دنبال پاسخ برای سؤالات خود هستند، در حالی که در عین حال به یکدیگر شک می کنند و به انگیزه های یکدیگر شک می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا