فیلم و موزیک

معرفی سریال برف بی صدا می بارد | خلاصه داستان، بازیگران و تاریخ پخش

بازی سریال بی صدا برف می بارد به کارگردانی پوریا آذربایجان و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی از 12 دی ماه اکران می شود. نوشتن سریال بی صدا برف می بارد ریاست آن بر عهده مسعود بهبهانیه است. او پیش از این سریال 100 قسمتی «کیمیا» به کارگردانی جواد افشار را نویسندگی کرده بود و اکنون مشغول نگارش طولانی ترین سریال تلویزیونی برای شبکه سه سیما است.

سریال برف خاموش محصول 1400 از 12 دی ماه از شبکه سه پخش می شود. این سریال به کارگردانی پوریا آذربایجان جلوی دوربین رفت. قبل از آن سریال موفق پلیس جنایی روبان زرد را تماشا کرده بودیم. این سریال 100 قسمتی به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در 3 فصل مجزا ساخته می شود. دو فصل اول این سریال که روایتگر دهه 60 و 70 کشورمان است، هم اکنون آماده پخش است. در زیر میدان شما را با خلاصه ای از تاریخچه سریال برف خاموش، بازیگران و زمان تکرار آشنا می کند. با ما بمان.

چند روزی است که تیزر رسمی سریال برد صدامی برد در تلویزیون پخش می شود. می توانید ادامه دهید تیزر سریال بی صدا برف میاد به این نگاه کن:

آنچه در زیر می خوانید

دانلود سریال برف بی صدا

در این قسمت از مقاله می توانید قسمت های پخش شده از تلویزیون را دانلود کنید. لینک دانلود هر قسمت پس از پخش در این قسمت قرار خواهد گرفت.

جزئیات سریال ساکت می شود

سریال «آرام برف می بارد» به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و کارگردانی پوریا آذربایجان جلوی دوربین رفت. تولید اولیه این سریال در سال 1399 آغاز شد و در زمان شیوع ویروس کرون فیلمبرداری شد. این سریال 100 قسمتی از زنده یاد مسعود بهبهانی نیا در 3 فصل نوشته شده است. فصل اول و دوم سریال برد صدامی برد در مورد دهه 60 و 70 کشورمان صحبت می کند. اما فصل سوم سریال که هم اکنون توسط گروه فیلمنامه نویسی در حال نگارش است، دهه 90 کشورمان را نشان خواهد داد.

همچنین بخوانید:

داستان سریال برف بدون سکوت

کارگردان سریال «آرام برف می بارد» پوریا آذربایجان است. این سریال برگرفته از زنده یاد مسعود بهبهانیه است که به تازگی او را از دست داده ایم. مسعود بهبهانی نیا سریال برف بدون سکوت برد را در قالب طولانی ترین سریال تلویزیونی نوشت. این سریال داستانی جذاب و دیدنی از دهه های 60، 70 و 90 کشورمان را به نمایش می گذارد. در سریال برف خاموش داستانی در مورد خانواده ای اصیل می بینید که دشمنی قدیمی سعی در از بین بردن اتحاد این خانواده دارد.

در خلاصه داستان سریال برف بی صدا می بارد:

اگر بمانی، لبخندی بر لبانت می آورم. پرده ترحم را از دلت برمی دارم. آهسته برف می بارد، دندان من. در خط پذیرش سرنوشت بمان.

بازیگران سریال برف بدون سکوت

تصویربرداری سریال برف خاموش با حضور جمعی از بازیگران معروف و مشهور کشورمان آغاز شد. این سریال که با تاریخ دهه 60 کشورمان آغاز شد، بازیگران محبوب تلویزیون را جلوی دوربین برد. بازیگران اصلی سریال «بارش برف» عبارتند از: «فرهاد آئیش»، «الیکا عبدالرزاقی»، «پوریا پورسره»، «پاشا رستمی»، «پوریا شکیبایی» و…

همچنین بخوانید:

فرهاد آئیش; بازیگر نقش حاج عطا در سریال برف بدون سکوت

فرهاد آئیش - بازیگران سریال برف بدون سکوت

«فرهاد آئیش» با نام اصلی فرهاد حشمتی آگدایی بازیگر، کارگردان، تهیه کننده و نمایشنامه نویس معروف کشورمان است. او سال ها در خارج از کشور زندگی کرد تا در رشته فیلم و عکاسی تحصیل کند. آئیش در این مدت بیش از 30 تئاتر به زبان های فارسی و انگلیسی بازی و کارگردانی کرد.

از آثار برجسته تلویزیونی او می توان به سریال های بدون شرح (1381)، کتابفروشی هودود (1385)، شمس العماره (1388)، ناهار و ریچون (1389)، سه پنج دو (2011)، باغ سرهنگ (1392)، دیوار به دیوار (1396) اشاره کرد. همچنین برخی از آثار سینمایی و شبکه سینمای خانگی او عبارتند از: خوب بد جلف: رادیواکتیو (1399)، عزیزم، من آشپز نیستم (1380)، عروس با قدم های خوب (1381)، نیمه من، نصف تو. 2006، پوپک و مش ماشالا (2009)، خوب بد جلف: ارتش مخفی (1398) و شهر گربه ها (1399)

همچنین بخوانید:

فرهاد آئیش در سریال «برف بیصدا» نقش قهرمان داستان را بازی می کند. حاج عطا هم سلولی معروفی است که به دلیل بیماری قصد دارد اموالش را بین فرزندان و داماد آینده اش تقسیم کند. این امر باعث ایجاد تفرقه در خانواده شد و دشمن قدیمی او شرایط را برای سودجویی مناسب می داند.

الیکا عبدالرزاقی; بازیگر نقش سیمین

بازیگران سریال بی صدا برف می بارند/ الیکا عبدالرزاقی

«الیکا عبدالرزاقی» همسر امین زندگانی یکی از موفق ترین بازیگران زن کشورمان است. او که بیشتر با سریال طنز مهران مدیری شناخته می شود را می توان بازیگری طنز و جدی دانست. الیکا عبدالرزاقی دوران بازیگری خود را با استاد صمدریان گذراند. اولین اثر از تصویر او باید در سریال گمشده در سال 1377 به کارگردانی مسعود نوابی ارائه شود.

از دیگر کارهای شناخته شده این بازیگر زن در تلویزیون و سینما می توان به؛ باغ مظفر (1385)، گنج مظفر (1386)، مرد هزار چهره 01386، قهوه تلخ (1389)، ساخت ایران (1389)، ویلای من (1390)، ویلای من (1391)، در حاشیه (1393) )، هیئت مدیره 1396) و سرباز (1399)).

همچنین بخوانید:

او در سریال «برف بیصدا» در جدیدترین اثر شبکه سه سیما یکی از نقش های اصلی را بازی کرد. الیکا عبدالرزاقی نقش سیمین، دختر بزرگ حاج عطا را بازی می کند که پس از ازدواج با همسرش تصمیم به ترک کشور می گیرد.

پوریا پورسرخ; بازیگر نقش شهاب در سریال برف بی صدا سقوط می کند

پوریا پورسرخ - بازیگران سریال برف بدون سکوت

«پوریا پورسرخ» یکی از بازیگران جوان و موفق کشورمان است که با سریال «وفا» به کارگردانی محمدحسین لطیفی به شهرت رسید. در اولین قسمت از سریال برد صدامی برد شاهد حضور پوریا پورسرخ در نقش شهاب بودیم. او در شرایط سخت جنگ ایران و عراق نقش یک پزشک را بازی می کند. شهاب با سیمین دختر بزرگ حاج عطا نامزد کرده است.

از آثار شناخته شده پوریا پورسرخ در تلویزیون می توان به صاحبدلان (1385)، ساعت شنی (1386)، روز حسرت (1387)، رستگاران (1388)، مسیر انحرافی (1390)، دختران حوا (1392) اشاره کرد. ، برادر (1395)، سرنوشت (1398)، ایلدا (1399) ذکر شده است.

همچنین فیلم های محبوب او عبارتند از: روز سوم (2006)، عیار 14 (2008)، آناهیتا (2008)، چراغ 100 (2015)، عاشقان ایستاده می میرند (2015)، به وقت خماری (1396)، چشم و چشمان بسته (2017)) و تنهایی (1399)

پاشا رستمی; بازیگر نقش احمد

پاشا رستمی - بازیگران سریال برف بدون سکوت

«پاشا رستمی» یکی از بازیگران جوان و شاد کشورمان است. او بازیگری را با سریال خاطره انگیز «همه بچه های من» به کارگردانی مرضی برومند و مسعود فورطوان آغاز کرد. پاشا رستمی در سریال برف بدون سکوت برد نقش احمد را بازی می کند. او خواهرزاده و داماد آینده حاج عطا است. حاج عطا در تلاش است تا احمد را به عنوان مدیر و جانشین شرکت معرفی کند. این باعث ناراحتی حاج حاجین دختر بزرگ حاج احمد شد.

از آثار شناخته شده پاشا رستمی می توان به کما (1387)، طبقه سوم (1388)، آب پریان (1389)، اشک انار (1392)، ناپدید شدگان (1396) و لحظه گرگ و میش (1394) اشاره کرد.

پوریا شکیبایی; بازیگر نقش حبیب در سریال برف بی صدا سقوط می کند

پوریا شکیبایی - بازیگران سریال بی صدا برف می بارند

«پوریا شکیبایی» فرزند مرحوم خسرو شکیبایی و همسر دومش پروین کوشیار است. او نیز مانند پدرش به هنر علاقه مند شد و کار خود را به عنوان صدابردار آغاز کرد. فیلم «باران» برای کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولین اثر پوریا شکیبایی بود که در آن به عنوان صداپیشه ظاهر شد. از آثار او می توان به سه فیلم کوتاه «مکث»، «دژاوو» و «خالکوبی» اشاره کرد.

سریال صامت «بارش برف» اولین اثر تلویزیونی پوریا شکیبای محسوب می شود. او در این سریال نقش مهم و تاثیرگذار حبیب سهامدار حاج عطا را بازی می کند. حبیب که اخیراً به استخدام شرکت حاج حبیب درآمده بود با برنامه قبلی خود به سراغ او رفت.

همچنین بخوانید:

دیگر بازیگران سریال بی صدا برف می بارند

سریال برف خاموش متشکل از گروهی از بازیگران سرشناس و سرشناس است. برخی از آنها پیشگام کارهای تلویزیونی محسوب می شوند. در ادامه با دیگر بازیگران این سریال آشنا خواهید شد.

 • ثریا قاسمی
 • مائده طهماسبی
 • رضا رویگری
 • امید معنوی
 • فریبا متخصص است
 • پانتئون کوروش
 • مریم شیرازی
 • مینا وحید
 • سیامک ادیب
 • مهسا طهماسبی
 • امیر جنانی
 • هادی دیباجی
 • آناهیتا اقبال نژاد
 • هاله گرجی
 • پسر کرمی
 • ستاره حیدرآباد

عوامل پشت صحنه سریال برف بدون سکوت

تولید مقدماتی این سریال با تلاش فراوان عوامل پشت صحنه از سال 1399 آغاز شد. مجموعه تلویزیونی «برف خاموش» در ایام ولیعهدی از مقابل دوربین رفت. بنابراین نمی توان زحمات عوامل پشت دوربین را نادیده گرفت. عوامل پشت دوربین این سریال عبارتند از:

 • کارگردان: پوریا آذربایجان
 • سازنده: محمدرضا شفیعی
 • نویسنده: زنده باد مسعود بهبهانی
 • مدیر تولید: سامان شوشا
 • مدیر برنامه ریزی و دستیار اول: امیر سلیمانی
 • مدیر فیلمبرداری: مجید محمد کولی
 • مدیر صدا: سامان شهامت
 • طراح لباس: فکر خوبیه
 • طراح صحنه: بابک پناهی
 • طراح گریم: کامران خلج
 • ویرایش: خشایار موحدیان / سعید سیاح
 • جلوه های میدانی ویژه: ایمان کرمیان
 • مجری طرح: توضیحات موسسه فرهنگی هنری صبا

نمایش در قسمت های اخیر کمی دور از تمرکز به نظر می رسید

 • شبکه پخش: شبکه سیما را ببینید
 • ساعت: 20:45
 • قطعات: 3 فصل و 100 قسمت است

سریال «برف آرام» به کارگردانی پوریا آذربایجان از 12 دی ماه 1400 آغاز شد.این سریال به تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی هر شب ساعت 20:45 از شبکه سه سیما پخش می شود. البته طبق جدول پخش سریال سه سیما، پنجشنبه می توانید خلاصه کل هفته این سریال را تماشا کنید. این سریال در سه نوبت ساعت 1:30 بامداد، 10:00 بامداد و 14:30 روز بعد به صورت بازپخش از شبکه سه سیما قابل مشاهده است.

همچنین بخوانید:

نتایجی که اظهار شده

شبکه سه سیما این روزها سریال بی صدا برف به کارگردانی پوریا آذربایجانی و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در حال پخش است. این سریال با بازی جذاب و دیدنی پوریا شکیبای فرزند مرحوم خسرو شکیبای جلوی دوربین رفته و عنوان طولانی ترین سریال تلویزیونی را یدک می کشد. مسعود بهبهانی نیا نویسنده این مجموعه فیلمنامه را در سه فصل مجزا نوشته است که به دهه 60، 70 و 90 کشورمان خواهد پرداخت. در این مطلب شما را با خلاصه داستان، بازیگران و زمان پخش سریال برف بدون سکوت آشنا کرده ایم. به نظر شما این سریال 100 قسمتی با داستانی از یک خانواده اصیل و یک دشمن قدیمی موفق خواهد بود؟ نظرات خود را در بخش نظرات آرادبا ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

1. سریال Snowless Silence Bard کی پخش میشه؟

سریال برف خاموش 12 دی ماه 1400 از شبکه سه سیما پخش شد.

2. در بارش آرام برف چند قسمت وجود دارد؟

بی صدا برف می بارد آخرین سریال شبکه سه سیما به نویسندگی مسعود بهبهانیه دارای 3 فصل است. گفته می شود فصل اول و دوم این سریال در 100 قسمت نوشته شده است و نگارش فصل سوم آن هنوز کامل نشده است.

کاربران منتخب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا