خودرو

معرفی خودرو کانادایی پروجکت آرو ،محصولی آینده نگر

کانادا در تلاش است تا ارزش خود را در صنعت خودروسازی آینده ثابت کند، بنابراین در حال توسعه خودرویی به نام Project Arrow است. این خودروی برقی در نمایشگاه CES 2023 ارائه خواهد شد که ادعا می شود بیش از 500 تامین کننده مستقل در تولید این خودرو نقش دارند. این پروژه مفهومی توسط انجمن تولیدکنندگان قطعات خودروی کانادا (APMA) رهبری می شود و هدف آن نشان دادن توانایی های تامین کنندگان خودروی کانادایی است. اولین نمونه فیزیکی این کانسپت در نمایشگاه CES در ژانویه 2020 ارائه خواهد شد. یکی از رهبران پروژه گفت که این خودروی مفهومی از قطعات یا سیستم های حدود 55 شرکت استفاده می کند.

Canada News Best Cars 2023 Electric Car Magazine Karestan World Auto Magazine

1. خودروی کانادایی Project Aro، محصولی آینده نگر

او بیان کرد:

برای پروژه هایی مانند Arrow، هماهنگی با 500 شرکت و تامین کننده یک چالش بزرگ است

او همچنین گفت که محدودیت های نمونه اولیه به این معنی است که نمی توان همه هزاران قطعه را در مدل تولیدی نشان داد. البته شرکت های درگیر در این پروژه از نظر سرمایه و اندازه در رتبه های متفاوتی قرار دارند.

مدیر انجمن قطعات خودروی کانادا می گوید:

برخی از ارائه دهندگان نامه های آشنا هستند و برخی دیگر نه. استارت آپ های جدید زیادی در این پروژه حضور دارند که راه حل های شگفت انگیزی ارائه کرده اند.

به منظور ایجاد فرصت برای شرکت هایی که فعالیت آنها در توسعه نمونه های فیزیکی آشکار نبود، ابزار واقعیت مجازی ایجاد می شود تا شرکت ها بتوانند سیستم ها را به صورت مجازی ببینند. طراحی این خودرو چند ماهی است که دست نخورده باقی مانده و البته برخی از قسمت های کابین نیز تمام نشده است. تیم توسعه مفهوم در حال حاضر 30 تا 40 درصد از سایر اجزا و سیستم ها را نهایی می کند.

این پروژه در دسامبر 2022 وارد فاز مهندسی می شود و تا چند هفته دیگر به نمایشگاه CES 2023 ارسال می شود. Project Arrow همچنین تور مونترال، تورنتو و.

منبع: پردیس خودرو

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا