فیلم و موزیک

معرفی بازی Avatar: Frontiers of Pandora | سرزمین آواتار در دنیای گیمینگ

آواتار: مرزهای پاندورا این یک بازی ویدئویی است که توسط یوبی سافت منتشر خواهد شد. در آواتار، بازیکنان به دنیای یکی از بزرگترین فیلم های تاریخ دعوت می شوند. بر همین اساس، در مقاله ای که پیش روی شماست، تصمیم گرفتیم به جنبه های مختلف بازی Avatar: Pandora’s Boundaries بپردازیم. با ما همراه باشید.

در Avatar: Frontiers of Pandora، بازیکنان خود را در دنیای جذاب و غنی پاندورا می بینند و در طول ماجراجویی خود، داستان خود را در طول جنگ بین قبایل ناوی و مهاجمان انسانی تعریف می کنند. یکی از نکات قابل توجه در ارائه آواتار این است که این بازی ویدیویی از موتور بازی Snowdrop استفاده می کند که آخرین نسخه آن نیز می باشد و توسط یوبی سافت برای آخرین نسل کنسول ها طراحی شده است.

به عبارت دیگر در بررسی بازی آواتار می توان گفت که این بازی ویدیویی نشان خواهد داد که سخت افزار سری ایکس باکس ایکس و پلی استیشن 5 تا چه حد می توانند عملکرد سخت افزاری و نرم افزاری داشته باشند. البته مواردی که ذکر کردیم تمام آن چیزی نیست که در مورد Xbox Avatar می دانیم. برای بررسی جنبه های مختلف این بازی ویدیویی با آرادهمراه باشید.

در زیر می خوانید:

آواتار بازی آواتار: مرزهای پاندورا

معرفی بازی آواتار

اولین چیزی که باید برای Avatar: Frontiers of Pandora در نظر گرفت، تاریخ انتشار این بازی است. تاریخ انتشار Avatar 2022 است و این بازی ویدیویی امسال برای PS5، Xbox Series X، Xbox Series S، PC، کنسول های استودیو و همچنین برای Amazon Luna منتشر خواهد شد. آواتار: مرزهای پاندورا به طور رسمی در E3 2021 رونمایی شد و ما را تا حدودی شگفت زده کرد. منتظر جزئیات بیشتر در مورد تاریخ انتشار آواتار هستیم.

همچنین بخوانید:

از سوی دیگر باید به فیلم «آواتار 2» اشاره کرد که پیش بینی می شود در دسامبر 2022 اکران شود، اما همچنان مشخص است که تاریخ اکران «آواتار: مرزهای پاندورا» با تاریخ اکران این فیلم همزمان خواهد بود. فیلم سینما. نه

بازی آواتار: مرزهای پاندورا

آواتار بازی آواتار برای پلی استیشن

تریلر فیلم Avatar: Frontiers of Pandora به طور شگفت انگیزی در رویداد E3 2021 یوبی سافت ارائه شد و قرار است در سال 2022 نمایش داده شود. البته از قبل می دانستیم که این یک بازی آواتار است، اما انتظار نداشتیم این روزها اتفاق بیفتد. بر اساس تریلر بازی آواتار، ما به سرزمین پاندورا کشیده می شویم که از هر نظر حتی شگفت انگیزتر از فیلم Avatar در سال 2009 است که به ویژه در طراحی موجودات آن مشهود است. البته همه عناصر موجود در بازی آواتارها فقط زیبا نیستند و این دنیا پر از جنگ و خونریزی است.

تاریخ انتشار بازی آواتار را به شما معرفی می کنیم

یکی دیگر از مواردی که باید در نظر داشته باشید، گیم پلی آواتار برای رایانه شخصی است. جزئیات Avatar: Pandora’s Boundaries هنوز مشخص نیست، اما آنچه می دانیم بر اساس آنچه در وب سایت یوبی سافت منتشر شده است. وب سایت رسمی یوبی سافت بر اساس آنچه منتشر می کند، در بررسی بازی آواتار به این موضوع اشاره کرده است که این بازی ویدیویی یک بازی اکشن ماجراجویی اول شخص است که شکل یک محیط جهان باز جذاب را به خود می گیرد. البته در تریلر آواتار نیز شاهد این نمای اول شخص هستیم.

همچنین ناوی را سوار بر یک موجود پرنده می بینیم و بر اساس ظاهر و انتظارات او، در این بازی ویدیویی می توانیم با موجودات پرنده با یکدیگر مبارزه کنیم یا به سرزمین پاندورا برویم. نکته دیگر درباره دنیای Avatar: Pandora’s Secrets این است که در این بازی ویدیویی ما موجوداتی را می بینیم که حتی در فیلم ندیده ایم، بنابراین می توان منتظر شگفتی های زیادی در این زمینه بود.

بررسی گیم پلی Avatar Avatar برای کامپیوتر

نکته دیگری که در مورد آواتار باید در نظر داشت، توانایی قوی در انجام بازی های آنلاین و همچنین قابلیت شخصی سازی موجودات Na’Vi است. طبق تریلر فیلم Avatar: Frontiers of Pandora، دشمن اصلی شما در مراحل آواتار ایکس باکس، همان طور که در فیلم وجود داشت، ماموران Na’Vi Tribal RDA هستند. عوامل RDA در Avatar: Pandora’s Secrets تهدید می کنند که دنیای شما را نابود می کنند و از سلاح های تکنولوژیکی خود برای انجام این کار استفاده می کنند.

در تریلر بازی Avatar شاهد یک سری هلیکوپترهای RDA هستیم که می خواهند Na’Vi را نابود کنند. این Na’Vi نیز تلاش می کند تا مبارزه کند و در نهایت موفق می شود این هلیکوپتر را با تیر و کمان با گلوله های آتشین نابود کند و در نهایت موفق می شود. با این حال، نباید بپذیریم که داستان آواتار داستان اصلی نخواهد داشت. طبق مصاحبه ای با VentureBeat، لوئیجی پریور، مدیرعامل دیزنی و پیکسار، اعتراف کرده است که از آواتار و طرح اصلی فیلم آواتار استفاده نخواهد کرد، بلکه از یک بازی ویدیویی با عنوان «ما با داستان سرایی جدیدی روبرو خواهیم شد» استفاده خواهد کرد. “

آواتار بازی تریلر پلی استیشن تیزر بازی آواتار برای ps4

ما می شنویم که سازندگان در مورد Avatar برای Xbox می گویند:

حدود 15 یا 20 سال پیش، پخش یک فیلم یک واقعیت بود. به این ترتیب توانستید بازی ویدیویی مورد نظر خود را خریداری کنید و ویدیوی مورد نظر خود را از طریق این بازی ویدیویی تجربه کنید. یکی از آنها علاءالدین است که در کنسول سگا بازی می کند. فیلم مورد نظر را از طریق این بازی ویدیویی تجربه خواهید کرد و این در آن زمان بسیار رایج بود. اما گیمرهای فعلی انتظارات بیشتری دارند.

آنها می خواهند بیشتر با شخصیت ها و جهان های مختلف اطراف خود ارتباط برقرار کنند، اما در عین حال می خواهند داستان سرایی جدیدی را تجربه کنند و کارهای جدیدی با شخصیت ها و دنیای اطراف خود انجام دهند. ایده اصلی ما در این زمینه این است که درگیر داستانی باشیم که مختص دنیای آواتار است اما در عین حال فیلم آواتار را بازی نکنیم. Avatar: Pandora Boundaries یک محیط جهان باز جدید با شخصیت های جدید به شما می دهد. به همین دلیل نام این بازی Avatar: Frontiers of Pandora است.

آواتار بازی آواتار: مرزهای پاندورا

طبق وب سایت رسمی بازی، آواتار بازیکنان را به یک خط داستانی مستقل دعوت می کند که در آن بازیکنان وارد ماجراجویی ناوی در سرزمینی از پاندورا می شوند که قبلاً کشف نشده است. بر اساس این ایده، دنیای زنده و پاسخگو آواتار ظاهر می شود: Pandora’s Frontiers که پر از موجودات منحصر به فرد و شخصیت های جدید است و در این بین با نیروهای RDA مبارزه خواهید کرد.

نکته دیگر برای جدیدترین تیزر بازی Avatar برای PS4 که هنوز منتشر نشده است. پس از انتشار جدیدترین تریلر آواتار برای پلی استیشن، دیگر شاهد انتشار تیزر جدیدی از این بازی ویدیویی نبودیم. گزارش‌های اخیر حاکی از آن است که یک رویداد بازی مرتبط با بازی ویدیویی ممکن است به عنوان تماس کنفرانسی ارائه شود. به گفته هندرسون، حدود 20 بازی ویدیویی در این رویداد ارائه خواهد شد که احتمال دارد در آینده نزدیک اتفاق بیفتد و تریلر جدید آواتار قبلا ساخته شده است (اما منتشر نشده است).

حداقل سیستم مورد نیاز Uttar Plate برای الزامات سخت افزاری Uttar PC

نکته دیگر درباره Avatar: Frontiers of Pandora این است که چرا این بازی ویدیویی برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر نخواهد شد. در همین رابطه سازندگان این بازی ویدیویی دلیل این امر را مشکلات فنی عنوان کردند. جنگل ها و درختان انبوه و سایر عناصر مرتبط با آواتارها بدون شک در کنسول های نسل جدید قابلیت پردازش بسیار بهتری نسبت به کنسول های نسل قبل دارند. بر همین اساس و به خصوص با توجه به موضوع نرخ فریم، این بازی ویدیویی برای این کنسول ها عرضه نخواهد شد.

اما واقعاً با تماشای بازی آواتار چه چیزی را می خواهیم ببینیم؟ جدا از عرضه بازی Uttar PS4، قیمت بازی Uttar PS5، سخت افزار Uttar Pradesh و سایر دسته بندی ها، چه انتظاری از این بازی می توانیم داشته باشیم؟ شاید اولین چیزی که در این زمینه به ذهن خطور می کند رابطه انسان و Na’Vis در این بازی ویدیویی باشد. و البته توانایی یا توانایی کشف سرزمین پاندورا.

قیمت بازی Otar برای ps5 انتشار بازی Uttar برای PS4

بنابراین بالاتر از همه، ما انتظار داریم Avatar: Pandora Boundaries یک بازی عالی و اکتشافی برای لذت بردن باشد. یوبی‌سافت قبلاً بازی‌های جهان باز فوق‌العاده‌ای مانند Assassin’s Creed و Far Cry را انجام داده است، اما نمی‌توان گفت که هیچ‌یک از آنها به اندازه Pandora’s Land تخیلی نیستند. این سرزمین رنگارنگ شبه خیالی، پر از موجودات عجیب و غریب و گیاهان وحشی، بدون شک رازهای زیادی برای ما فاش می کند. بنابراین ما امیدواریم که یوبی سافت تخیل را تا جایی که می تواند در این دنیا پیش برده باشد.

سیستم آواتار رایانه ای توصیه شده

در ادامه مقاله ما به حداقل سیستم مورد نیاز اوتار پرادش برای کامپیوتر خواهیم پرداخت. در میدان بمان.

کمترین سیستم مورد نیاز

  • پردازنده اصلی: AMD FX-8350 / Core i5 6600K
  • رم: 8 گیگابایت
  • پردازنده گرافیکی: GeForce GTX 1050 Ti / AMD Radeon RX 570
  • حافظه داخلی مورد نیاز: –
  • سیستم عامل: ویندوز 10 به بالا (64 بیت بالا)

سیستم مورد نیاز پیشنهادی

  • پردازنده اصلی: Intel Core i7-5820K / AMD Ryzen 5 2600
  • رم: 16 گیگابایت
  • پردازنده گرافیکی: GeForce RTX 3070 / Radeon RX 6800
  • حافظه داخلی مورد نیاز: –
  • سیستم عامل: ویندوز 10 به بالا (64 بیت بالا)

بازی آواتار برای داستان بازی آواتار ایکس باکس

نتایجی که اظهار شده

ما بازی آواتار را ارائه کردیم. آواتار بدون شک یکی از تخیلی ترین و گیراترین فیلم های تاریخ سینماست و ساخت یک بازی ویدیویی با رویکردی جدید به این فیلم خوب بی شک این فانتزی و این جذابیت را به دنیای بازی ها خواهد آورد. بر همین اساس، بر اساس آنچه می دانیم، یوبی سافت می خواهد با ساخت این بازی ویدیویی ما را غافلگیر کند. البته باید منتظر ماند و اطلاعات بیشتری از این بازی ویدیویی به دست آورد. با این حال، اطلاعات فعلی ما نیز نوید یک بازی شگفت انگیز را می دهد.

کاربران منتخب

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا