فیلم و موزیک

معرفی بازی چند نفره Kirby’s Dream Buffet با یک تریلر

نینتندو اخیرا با انتشار یک تریلر از یک بازی چند نفره از سری کربی با نام Kirby’s Dream Buffet خبر داد.

نینتندو تریلر بازی چند نفره Kirby’s Dream Buffet را اعلام کرد و در ادامه توضیح داد که این بازی تابستان امسال منتشر خواهد شد. طبق تریلر منتشر شده، بازیکنان در این بازی باید کنترل کربی خود را در دست بگیرند و با چرخاندن آنها در مراحل مختلفی که حول غذاهای رنگارنگ و جذاب طراحی شده اند، به رقابت با یکدیگر بپردازند.

به گفته نینتندو، بازی Kirby’s Dream Buffet دارای چهار مرحله بزرگ خواهد بود و در این مسابقات بازیکنان باید تا حد امکان غذا بخورند. نینتندو توضیح داد: «بوفه رویای کربی گروهی از کربی‌ها را پیدا می‌کند که در چهار مرحله چندنفره سرگرم‌کننده و دیوانه‌کننده در میان انبوهی از غذاها کار می‌کنند.

مراحل رنگارنگ با تم بستنی در بوفه کربی

بازیکنان از طریق این مسیرهای خوشمزه و موانع برای جمع آوری توت فرنگی در حالی که کربی خود را پرورش می دهند، مسابقه می دهند، بازیکنان دیگر را از صحنه خارج می کنند و از توانایی های Copy Food برای برنده شدن در مسابقه استفاده می کنند. گیم پلی این بازی برای تمامی بازیکنان با هر سطح مهارتی قابل دسترسی خواهد بود. با این حال، این می تواند یک چالش سالم برای کسانی باشد که به دنبال رقابت سرگرم کننده و دوستانه هستند.”

بازی بوفه رویایی کربی آخرین قسمت از این مجموعه است که پس از موفقیت کربی و سرزمین فراموش شده منتشر شده است.

فیلم دوربین را بررسی کنید

نظر شما در مورد این بازی جدید چیست؟ آنها را با تیم آراد نیوز به اشتراک بگذارید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا